Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kolosi Péter tényleg meleg?

Kolosi Péter tényleg meleg?

Figyelt kérdés
Most olvastam,nem gondoltam volna róla.

2012. okt. 12. 20:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen,meg a mondatokat is nagybetűvel kezdjük.Ezt jobb helyeken megtanítják.
2013. febr. 13. 21:18
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

Nekem már az elején gyanús volt amikor megláttam a fókuszban, és aki nekem gyanús arról előbb vagy utóbb mindig bebizonyosodik hogy meleg... így volt ez Alföldi Róberttel is, lerítt róla, és mester tamás is erősen gyanús nekem.

És lám mind 2 igazgató valahol,tehát amennyire hátrányos helyzetben vannak a társadalomban olyan előnyökre tehetnek szert a munkájukban ezzel :) A vallásukról meg nem is beszélve... tehát a recept: "ha meleg vagy és még ráadásul júde is, bármit elérhetsz a földön"

2013. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Ez így igaz :D :D

Mester Tamás is az állítólag,bár én kinézem belőle,h biszex :D

2013. szept. 12. 00:09
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Remélem igen,mert nagyon jó pasi:D

Nekem bejön:d


25 meleg:D

2014. máj. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az enyhe kifejezés, hogy meleg. A gayromeo-n arccal hirdette magát korábban.
2016. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gayromeón én is összeakadtam vele, akkor viszonylag sokat dumáltunk. Nyilvános arcfotója akkor nem volt, csak kigyúrt felsőtest-fotókkal nyomult, de privátban küldött rendes képeket is. Alkalmit keresett.
2019. nov. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
:O
2020. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Igen, az, képpel is tudom bizonyítani aki nem hiszi el. Romeon többször is összefutottam vele, az akkori profilján csak egy felsőtestről készült kép volt fent. Többször meglestük egymás profilját, majd egyszer rámírt, hogy szívesen találkozna velem. Akkor küldött magáról farok, - illetve arcképet is. Mivel nem nem igazán vagyok ilyen dolgokkal tisztába, akkor fogalmam sem volt hogy ki az a Kolosi Péter, jóval később döbbentem rá, hogy ő az. Egyébként nagyon aranyos és kedves férfi (legalább is az üzenetei alapján), viszont akkor offoltam, mert ő akkor már közel 50 volt, én meg csak 20, túl nagynak tartottam a korkülönbséget, még egy alkalmi kapcsolathoz is, ráadásul egyébként így arcra sem jön be igazán. Az tény hogy a kora ellenére gyönyörűen ki van dolgozva a felsőteste, és a szerszáma is méretes
2021. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Komolyan? :O
2021. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Igen, ezt képpel is tudom bizonyítani!
2021. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!