Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki utálja Adam Lambertöt...

Ki utálja Adam Lambertöt azért mert meleg?

Figyelt kérdés

Ha van olyan akkor légyszives írja le hogy miért zavarja !

Mert nem értem ezeket az embereket....


2012. szept. 25. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Én sem értem azokat, akik fújolnak a melegekre. Miért?

Ez egy mentális betegség, de ahogy egy autistával sincs semmi bajom, csak mert autista, úgy egy meleggel sem lesz, csak mert olyan, amilyen. Már ameddig nem velem akar kikezdeni :P

2012. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Olyan felesleges ez a kérdés, mint maguk az utálkozók!

Nyilván azért utálják a homoszexualitása miatt, mert homofóbok... rossz felfogású, felszínes emberek. Viszont, ha te folyamatosan ezt kérdezgeted azzal veszekedést szítasz.

2012. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gabreol, ezt hogy érted? "Ez egy mentális betegség"
2012. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%

Csak úgy, hogy az agyában valami nem megfelelően működik.

Kicsit bővebben kifejtve, normális esetben minden élőlény, ezáltal az ember egyik legalapvetőbb ösztöne az utódnemzésre való hajlam. Ami vagy aki ennek valamilyen oknál fogva nem tud megfelelni, annak értelemszerűen valami baja van, vagy testi, vagy szellemi.

Az, hogy az ember tudatos lény (bár sok ember esetében túlzónak érzem ezt a megállapítást...), nem változtat azon, hogy váltivarú fajok esetében, mint amilyenek mi is vagyunk, normális esetben férfi-nő kapcsolat az alapvető. Ha ez nem teljesül, ott valahol valami baj van. Ennyi.

2012. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
én
2012. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

"Ez egy mentális betegség"

Ez nálam kissé sántít.

A betegséget szokták kezelni, gyógyítani, ha nem jön össze, akkor a páciens esetleg belehal.

Olyat még nem hallottam, hogy a melegséget ki lehet gyógyítani, illetve valaki belehalna.

2012. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
na neee... 'mentális betegség'! ez túlzás. A melegek nem betegek, csak a másik nemhez vonzódnak, ez nem egy lelki probléma!!
2012. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Hihetetlen néhányan mennyire azt elhiszik, hogy tudják mit beszélnek. Nézz utána kedves Gaebrol, hogy mi a homoszexualitás, ne itt okoskodj.
2012. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
-azt*
2012. szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%

8. Utánanéztem, sokat olvastam már a témában, és így tartom egy mentális betegségnek.

7. Ennyi erővel azt is mondhatnád, hogy aki impotens, sem beteg, csak épp nem áll fel neki...

2012. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!