Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek melyik hajszín...

Szerintetek melyik hajszín megy a legjobban Rihanna bőréhez/arcához?

Figyelt kérdés

barna:

[link]

[link]


fekete:

[link]

[link]


vörös:

[link]

[link]


szőke:

[link]

[link]


2012. szept. 13. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
MEg se nézem ezt a sok linket, de egyébként a barna vagy fekete. NAgoyn idétlen szokott lenni vörössel meg szőkével.
2012. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerintem is :)) ha ismered persze nem kell meg nézni a linket, csak azért raktam ki őket, hogy ha esetleg valaki nem látta volna még az összes haját :D Amúgy szerintem a barna a legjobb aztán fekete :P
2012. szept. 13. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez a sorrend. :) NAgyon szexi barnával, nem értem, hogy festheti szőkére, borzalmas.
2012. szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barnán kívül mindenhogy iszonyat ronda, ami nyilván elsősorban nem a hajszínének köszönhető. Kicsit durva ami abból a szép ígéretes kiscsajból lett.
2012. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát szerintem nagyon gyönyörű volt barna hajjal, még azokban az időkben. Ezt arra értem, hogy mikor pl legutóbb barna haja volt(We found love) már akkor sem volt olyan szép mint pl az SOS-ben :))

Amúgy a fekete is tetszett nekem, az még pont belefért, dögösen állt neki főleg az Umbrellában :)

A többi, vörös, szőke stb. szerintem már mind túlzás és nem illik az egyéniségéhez. Persze úgy sem ronda, mert

alapból egy szép nő. Viszont ha rövid haja van, tök mindegy hogy milyen színű, így úgyis elgúnyolja magát vele :S

2012. szept. 13. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ő az egyetlen nő (akit én láttam) akinek minden hajszín jól áll...
2012. szept. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!