Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Rihanna is Lindsay...

Szerintetek Rihanna is Lindsay sorsára fog jutni? Lesz szerintetek annyira szétesve mint Lohan? Mondjatok még nekem olyan celebet, aki szerintetek szét fog esni.

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 20:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Am Lindsay-t kajak úgy kezelik mint egy halottat..
2012. júl. 26. 20:34
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem nagyon követem a híreket, de ahogy Rihanna-t elnéztem úgy néz ki neki nem lesz ilyen problémája.

Meg ő nem 100% fehér ember, feketébbek meg jobban bírják az ilyen életet.

2012. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem,szerintem ő erősebb egyéniség ennél.Hacsak nem megy hozzá valami drogoshoz,mint Whitney H.
2012. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
o.O ez meglepett.. hogy a feketék jobban bírják...
2012. júl. 26. 20:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még Miley Cyrus juthat ilyen helyzetbe.
2012. júl. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, am nekem is Miley jutott eszembe
2012. júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szeretem Lindsayt de ez a száj vagy nemtom milyen plasztikáztatása amivel most fel vab töltve borzalmasan néz ki.. néztem ezt a videot http://www.youtube.com/watch?v=kZoXalzLMUY mondom úrég :| am meg ha itt tartunk már kb minden sztár iszik vagy valami.. am akik legjobban lesüllyedtek azok főként a gyerek sztárok pl a reszkessetek betörők-ös gyerek, Drew Barrymore, Lindsay.. meg még csomóan..
2012. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Meg ő nem 100% fehér ember, feketébbek meg jobban bírják az ilyen életet."

Mint pl. Whitney Houston?

2012. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amúgy mindkettőjüket bírom, de nem vagyok fan. Lindsay-t sajnálom, hogy úgy elcseszte az életét, de talán talpra áll majd, most is készült vele egy film.

Britney meg remélhetőleg nem süllyed vissza a mocsárba, ahonnan már többé-kevésbé kimászott...

2012. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja nem egészen ezt akartam írni, csak bezavart egy másik topik. De én bízom benne, hogy Lindsay kimászik a gödörből...
2012. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!