Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rihanna 1 ostoba. Szerintetek...

Rihanna 1 ostoba. Szerintetek is? Többi lent

Figyelt kérdés

1valóság show-ban könnyek közt nyilatkozta h még mindíg odavan Chris Brown-ért,ezt mégis h érti?! H újra összejönne vele csakmert szereti?! És elviselné az újabb veréseket?!!

Szerintem ez a nő nem normális..


2012. aug. 21. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy azért sírt, mert tudta, hogy nem lehet, de chris brown kinézete még tetszik neki...?
2012. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most bocsánat, hogy ezt mondom, de egy retek az a nő, rosszul vagyok tőle komolyan.

Még mindig ezért az elmebeteg szarért siránkozik, ha nem ezzel akkor a nemiszervfogdosással hívja fel magára a figyelmet. Valamit kéne magával kezdenie, talán megtanulni énekelni és akkor nem ezzel kéne magát a pályán tartani.

2012. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Rihanna 1 ostoba."

Ez egy mondat akar lenni?


Nem bírom Rihannát, ugyan már beismerte, hogy a verés sem úgy volt, ahogy anno elmondta.Még mindig szereti Chris-t, de Chris őt nem.Rihanna egy r*banc...

2012. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az éneklést én nem hozom fel mert mint előadót szeretem,nade mindennek van határa ha engem megver a volt pasim akkor még kérésre sem mennék vissza hozzá, nemhogy visszakönyörögjem magam!
2012. aug. 21. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
igen és egy ri*anc is.
2012. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ilyen az ember ha szerelmes. Senki és semmi nem érdekli,

nem érdekli ha agyonveri a pasija akkor is szereti és inkább eltűri :SS

Azért ha engem az enyém így megverne, szerintem mindent megtennék, hogy visszaadjam neki ugyanazt a fájdalmat,

tuti, hogy egy életre megutálnám :/ most persze így gondolom, de sose lehet tudni, lehetne akárki ilyen szerelmes mint Rihanna! Ismeritek a mondást, hogy a szerelem vak???? Rihanna is vak, nem látja be, hogy Chris

nem hozzá való, főleg ezután a verekedős balhé után.

Chris meg verte, megalázta, és Ririr még mindig odáig van érte meg vissza! :S Egyszer majd megnyukszik, talál magának egy másik pasit, egyszer úgyis minden elmúlik,

nem fogja örökké szeretni Brown-t !! :/

Egyébként mennyivel jobban áll neki ez a hosszú haj, mint

az amilyen az Oprah showban van neki :))

Régen is ilyen volt neki, sokkal jobban bírtam a kislányosabb, szerényebb stílusát. A nőcis is jól állt neki, mert szexi csaj meg minden, 2007 környékén még tündökölt, szép is volt, szexi is, jó számai, klippjei voltak!!! Mikor összejött Chrissel, utánna mintha kicserélték volna, és mióta szakítottak, azóta teljesen

kifordult magából!! Megpróbálta leplezni, hogy még szereti Christ, erősnek akart tűnni, ez eddig oké, de miért kell fogdosnia magát a színpadon??? Ettől menőbb lesz??

Ha mindennap bedrogozik meg bepiál, akkor változnak a dolgok?? Hát nem.. Mindegy jó, hogy mostmár bevallotta,

hogy mit érez, és örülnék ha összeszedné magát, mert én

amúgy nagyon bírom Rihannát de amit mostanában csinál az undorító és a számai sem a régiek :S

AZ Unfaithful és az SOS klippjét, még mindig imádom,

de a Rockstar 101 és a You da One klipjétől rosszul vagyok :S

2012. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért fogdossa magát h feldobja az egyébként uncsinak titulált színpadi show-ját..

Ezért van az h több jegy kel el, neki több pénze lesz mintha eddig nem kereste vna halálra magát, na ez azért már szánalmas!

2012. aug. 31. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!