Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Perrie Edwards és...

Szerintetek Perrie Edwards és Zayn Malik kapcsolata meddig fog tartani?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 16:04
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Utolsó,remélem ez nem nekem szólt,mert ahogy írtam,megváltoztattam a véleményem.Egyrészt,szerintem Perrie a normális kategóriába tartozik,már testalkatra is értve.Nekem Eleanor és Danielle már túl vékonyak.De mindekinek megvan a maga előnye,és ha Louisnak és Liamnak (mondjuk már nem annyira,sajnos:() ez tetszik,akkor legyenek boldogok! Nekem az a fontos,hogy ők jól érezzék magukat,és nem sajátíthatom ki őket (kivéve Harryt mert ő az enyém muhaahahah :D),csinálják azt ami jó nekik.Visszatérve Perrie-re,nekem ő nekem nem egy elszállt,sikítozó tinilánynak tűnik,hanem egy érett NŐnek,aki szerintem nem csinálna ilyet Zaynnel.Látszik,hogy ezek a kapcsolatok nem olyanok mint a "Haylor",mert bármennyire is tehetséges Taylor Swift,van egy előélete a pasik körében,amiről nem mi tehetünk,nem mi próbáltuk fel konkrétan az egész sztárvilágot.Nem szeretném most itt erről hosszasan kifejteni a véleményem,csak összehasonlításképpen mondtam,tehát ha Perrie tényleg kihasználná Zaynt,akkor annyi ideig tartana a nagy szerelem,mint Harryé és Tayloré.
2013. aug. 2. 23:36
 22/26 VegasGirl válasza:

Kérdező, természetesen nem neked. Mindegyik választ elolvastam, a te véleményváltozásodat is. :)

Hát, én sem fejtem ki bővebben: totálisan egyetértek veled! :)

2013. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Oh köszi,végre valaki megért:) Mindenki csak azt mondja,hogy eddig nem is szerettem,most meg ennyire pártolom,elég érdekes...De kapják be,nem érdekel,már szeretem és kész:)
2013. aug. 3. 19:40
 24/26 anonim ***** válasza:
Hát elég sokáig így, hogy Zayn eljegyezte! :)
2013. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Annawella válasza:
Szerintem kapcsolatuk (noha már több mint egy éve gyütt vannak) nem lesz tartós.Főleg azért még benne vannak a Nagybetűs életbe és az olyan döntés mint a házzasság hatalmas felelőség.Biztos vagyok benne hogy szeretik egymást,de pár éven belül majdnem 100% hogy meg fogják unni egymást és ennek mi lesz a vége?...a válás.(ami szintén biztos hogy Zaynt és Perryt is megfogja viselni)Bár én reménykedem hogy a lány nem fogja otthagyni Zaynt mégsem ismerhetjük Perryt sem Zaynt sem igazán.Bármennyire is fáj,bekell ismerni hogy még magát a 1D-t sem ismerhetjükízig-vérig. És szerintem ez a kapcsolat nagyrészt Zaynen múlik hiszen ha ő meginogna,Perry nagy valószínűséggel ott hagyná...bár ezek itt mind és amit a többi ember mond mind légből kapott feltételezések :))
2014. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ősszel fognak összeházasodni, ahogy olvastam. Szerintem szép pár, szeretik is egymást, összetartanak, hisz lássuk be elég sok mindenen mentek keresztül, voltak külön is egy ideig, de visszatértek egymáshoz. De mindketten 21 évesek, csupán 21 évesek és nem értem, hova rohannak. A szerelmet nem csak gyűrűvel és házassággal lehet kimutatni,sőt. Ez az egy amit nem "támogatok", a fiatalon való megházasodást. Épphogy felnőttek, és nagy fába vágták a fejszéjüket, de nyilván azért mert késznek érzik rá magukat, hisz nem tudhatjuk mi játszódik le bennük most épp. Remélem sokáig együtt lesznek, egy válás senkinek sem jó élmény, és amúgy is örülnék ha együtt maradnának még nagyon sokáig! A legjobbakat kívánom nekik :)
2014. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!