Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Perrie Edwards és...

Szerintetek Perrie Edwards és Zayn Malik kapcsolata meddig fog tartani?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 16:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
addig ameddig nagy durranás lesz a One Direction,miután lecsengett Perrie egy másik banda tagjával fog járni aki épp akkor a legfelkapottabb.Már ha egyáltalán nem Zayn az egyetlen fiú aki szóba áll vele, nem csodálkoznék. Nagyon csúnya szegény :S
2012. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
nekem sem valami szimpi...:s
2012. aug. 27. 18:12
 3/26 anonim ***** válasza:

Szerintem a One Direction még elég sokáig híres lesz, napról napra több rajongójuk van és most fog megjelenni a második albumuk. Nem hiszem én azt, hogy Perrie csak ezért van vele. Hisz neki is van egy bandája, akik tavaly megnyerték az X-faktort. Nem hinném, hogy rá van szorulva a pénzre. Meg azért képzeljétek el, hogy hogyan tudna Zayn-nel lenni ha nem is szereti?! Ti se tudnátok olyan valakivel járni, aki nem jön be...nem?

Különben én se kedvelem a csajt, de nem lehet olyan szörnyű ha Zaynie vele van! :)

2012. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem a pénzért,hanem a hírnévért (szerintem,de ez az én elméletem).Valljuk be azért a One Direction sokkal híresebb mint az ő zenekara.Sokan is csak Zayn miatt szeretik.De ez csak a véleményem,nem tudom,ők biztos szeretik egymást,ha már Perrie házasodni is kész van...
2012. aug. 28. 23:35
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem Perrie-nél Zayn akkor is találhatott volna szebbet, ha nem is keres! Ez a kapcsolat nem lesz tartós.. Nem tudom, valahogy nem illenek össze. És szerintem Perrie-nek tényleg hírnévre van szüksége, mert a Little Mix azzal a sok festékkel és ezzel a "cicababa" imaggel nem igazán jön be az embereknek.. Már ahogy én olvasom a róla szóló kommenteket. Zayn előbb-utóbb kinyitja végre a szemét és észreveszi majd (szerintem)
2012. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hát remélem:) jobbat érdemel szerintem:):)
2012. szept. 4. 14:19
 7/26 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy nem fog sokáig tartani a kapcsolatuk! Nem szép ilyet kívánni, de Perrie-ről lesüt, hogy nem Zayn az elsődleges számára. Zayn jobbat érdemelne. Főleg, hogy azt olvastam, hogy Perrie kétszer is megcsalta már, nem tudom ebből mennyi az igaz, de én kinézem belőle. Az meg, hogy biztosan szereti, mert ha nem szeretné, akkor nem tudna vele lenni, hát láttam én már elég sok mindent, erre csak ezt tudom mondani.
2012. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Szerintem is Perrie csak a hírnév miatt van Zayn-nel. Úgy gondolom, hogy soha nem ismertem volna meg a Little Mix-et, ha ők ketten nem jönnek össze. Zayn biztos szereti Perrie-t, mert a nélkül nem igen megy a kapcsolat. Én úgy gondolom, hogy azért Perrie is szereti egy kicsit Zayn-t, de nem hinném, hogy hú de nagy dolog lenne ebből. Az a házasságos izés meg egy játék volt. Volt 3 kérdés: Megházasodni, megcsókolni szakítani vagy mi és 3 név volt: Zayn, Liam, Harry. Perrie azt mondta, hogy Zayn-nel megházasodni és a két fiút meg nem mondta, mert ez igazságtalan lenne. Ennyi az én véleménye...
2012. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez a bulvár:/ mindenkinek kiforgatják a szavait.(a házasodósra gondolok)
2012. szept. 22. 08:52
 10/26 anonim ***** válasza:

amióta Perrie Zayn-el jár, csak több utálója lett e LM-nek, szóval a hírnév miatt nem járhat vele. Meg Zayn is szereti ezek szerint...

eleinte nekemse volt szimpi, de ma már nagyon szeretem:)

2012. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!