Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit csináljak, ha még mindig...

Mit csináljak, ha még mindig nagyon szomorú vagyok, h örökre elment drága Jacko?

Figyelt kérdés
Amióta meghalt,mindig rá gondolok,sőt mostanában vele álmodom,nagyon szar érzés,h nincs köztünk többé.Minden nap a számait hallgatom,a klipjeiz nézegetem,és olvasok róla minnél többet,és közben sírok:(Úgy érzem,h depis lettem.Most mit tegyek?nem tudom olyan könnyen elfeledni,imádtam őt,minden szempontból,számomra ő volt az ISTEN!IMÁDLAK MICHAEL JACKSON!!:)Más is érez így?
2009. júl. 21. 13:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hát,igen,nálunk is ugyanez van:(én még a szüleimmel élek,de tervezem az elköltözést.amikor megtudtam,magamba roskadtam,sírtam is,anyukámék meg tudomásul vették és kész.aztán amikor már eltelt egy pár nap,és én még mindig róla szóltak a hírek,azt mondták a szüleim,h már unalmas:(hát,én sose tudnám megunni:)akár életem végéig is elhallgatnám ŐT:)
2009. júl. 21. 17:47
 12/15 anonim ***** válasza:
a "drága Jacko" nem Jacko, hanem JACKSON!! én is így érzek, vele álmodom, már néha horrort is... X) minden nap a számát hallgatom, és a klipjeit nézem... én (még) nem sírok, bár már volt olyan is... emberek, mi bajunk?????
2010. febr. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

előző vagyok!

én sem tudom senkivel megbeszélni, anyukám nem szerette/szereti, az unokaöcsémet nem érdekli... :( egyedül a 2 kutyámmal tudok beszélni 1-2 szót... :( az egyik kutyám most is az ölemben ül. :)

2010. febr. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

már 9 hónapja hogy meghalt,de én még most se tudom felfogni....hiányzik...:(

ha a tévébe meglátom rögtön magától elkezdenek potyogni a könnyek a szememből...

éjjel nappal az ő zenéit hallgatom,ujabb és ujabb infókat keresgélek róla és egyre jobbban érzem h hiányzik és azt várom hogy váratlanul meglátom..előbukkan..

várom hogy megjelenjen...hiányzik...:(

2010. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
hát drágának drága volt, de nem volt Jacko. Ha annyira oda vagy érte, ezt a lényeges információt tudnod kellett volna. :/ de attól függetlenül én is így érzek ! <33333
2010. nov. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!