Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit csináljak, ha még mindig...

Mit csináljak, ha még mindig nagyon szomorú vagyok, h örökre elment drága Jacko?

Figyelt kérdés
Amióta meghalt,mindig rá gondolok,sőt mostanában vele álmodom,nagyon szar érzés,h nincs köztünk többé.Minden nap a számait hallgatom,a klipjeiz nézegetem,és olvasok róla minnél többet,és közben sírok:(Úgy érzem,h depis lettem.Most mit tegyek?nem tudom olyan könnyen elfeledni,imádtam őt,minden szempontból,számomra ő volt az ISTEN!IMÁDLAK MICHAEL JACKSON!!:)Más is érez így?
2009. júl. 21. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát nem tudom...Hogy lehet így szeretni,mikor nem is ismerted..? Ki tudja,hogyha meg ismerted volna akkor lehet hogy utálnád...Nem értem.Bocsi.
2009. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ő igenis egy csodálatos ember volt!ha nem hiszed,olvass utána!!
2009. júl. 21. 13:53
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem az AFC Tomi az ISTEN!!!!! ha meghalna énis meghalnák!!

Megértelek :(

2009. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hidd el más is érez úgy ahogy te, pl. én is.Eddig nem írtam le sehova, de most Neked igen.Volt tőle néhány albumom, de most megvan az összes és állandóan a híreket nézem miatta, hátha mondanak valamit.Olyan hülye dolog, arra várok hogy felbukkan és azt mondja kamu volt.Pedig tudom hogy ez nem történik meg, de mégis valahogy várom.Tényleg nagyon rossz, hidd el másnak is, sőt rengeteg embernek.

Halványulni fog a fájdalom idővel, ha elmúlni nem is.

2009. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem kellett volna látnod, milyen depressziós voltam a halála utáni napokban. Plusz még egyedul is voltam itthon, és nem volt kinek elmondanom (bár úgysem értett volna meg senki).

Aztán álmodtam vele... de ez nem csak egy álom volt! Este volt nálam, éreztem ot és hallottam a kopogásokat az ágyamnál. Egyébként azóta már tobbszor is volt.

Szóval ez az álom olyan volt, mintha igaz lett volna, ilyen érzésem még soha életemben nem volt. És uzent is nekem!!! Pedig én sosem álmodtam még olyan emberrel, aki meghalt... de ez olyan élethu volt, és mikor reggel felkeltem meg voltam róla gyozodve, hogy igaz. Tudom, hogy most sokan rohognek rajtam ezért, de nem érdekel. Én tudom, hogy mi az igaz és kész!

Szóval másnap, mikor felkeltem, nem voltam depis és nem voltak rossz érzéseim. Csak azt éreztem, hogy itt van és a lelke és az én lelkem kozott kotodés van, amit a mai napig is érzek. A halál nem a nem létezés, csupán a test elhalása, de attól a lélek még élhet tovább, és az ové él! A halált nem úgy kell felfogni, hogy nincs tobbé és orokre búcsúzunk, stb. A halál egészen másról szól!

És igen, Michael Jackson a KIRÁLY és az ISTEN :)

2009. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

jaj,olyan jó,h vki megért!:)ezek a válaszok olyanok,mintha én írtam volna őket.én is abban bízok,h egyszer csak majd feltűnik,és azt mondja"h itt vagyok gyerekek,ez az egész csak kamu volt"olyan jó lenne!:(

ha leszállna hozzám a jóisten és azt mondaná,hogyha most meghalok,és Ő visszatérhet,boldogan halnék meg érte!!

az elmúlt 3 napban minden este sírva aludtam el,RÁ gondoltam,h bárcsak visszajöhetne!:(azt hiszem,lassan beleörülök ebbe!de nem leszek öngyilkos miatta,hiszen Ő se szeretné,h egyetlenegy rajongója is meghaljon érte!

azt hiszem,h megveszem majd a könyvét,és el fogom olvasni,addig is hallgatom a számait,és megpróbálom úgy felfogni,h még nem halt meg,hátha így könnyebb lesz!:(

SZERETLEK MICHAEL!:)

2009. júl. 21. 14:27
 7/15 A kérdező kommentje:

kedves 14:05-ös:sajnos én nem éreztem ilyet,nálam még nem járt:(de a szívemben igen!:),és örökké fog élni benne!

egyébként nekem azért is rossz,mert senkivel nem tudom megosztani a bánatomat,mivel a barátaim,ismerőseim közül senki se szerette ŐT annyira mint én.:(

2009. júl. 21. 14:31
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező,most miért lettem lepontozva?Mert elmondtam a véleményemet? Szerintem tiszteletben kellene tartani mások véleményét.Én is tiszteletben tartom azt,hogy te szeretted,éppen ezért nem kezdem el szidni.Egyébként amiket írnak róla mindenhol,az csak a szokásos istenítés,ebből én nem ismerek meg senkit.Márpedig én csak akkor tudok valakit ennyire szeretni,mint te őt,hogyha tényleg ismerem az illetőt.De gondolom velem van a baj.
2009. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
első válaszoló:nem én pontoztalak le,nem szokásom,de ettől függetlenül nem szeretlek:)
2009. júl. 21. 14:53
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

14:01-es vagyok.

Sajnos én sem tudom senkivel megbeszélni, párommal ketten lakunk és ő hát...szóval mikor Michael maghalt, pénteken egész nap hallgattam a számait meg neteztem és néztem a friss híreket róla.Szombaton az Mtv-n volt az emlékműsor és délután rámszólt hogy már elege van ebből...Pedig sokszor hallgattuk a számait, csak azt mondta hogy már sok 2 napja.

Úgyhogy ezért én "átköltöztem" a másik szobába 1 napra hogy tudjam nézni.Aztán így nem lett vita.

Most meg délutános én meg itthon vagyok és ezért hallgatom a számait, de beszélni már nem tudok róla párommal sajnos.Ő lezárta, kész.

Húú, ez hosszú lett, de jól esett kiírni.

2009. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!