Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet, hogy ebböl hajtépés...

Lehet, hogy ebböl hajtépés lesz. One direktion vélemények?

Figyelt kérdés
Én nem bírom az 1D-t. Sztem semmi tehetségük, és az Liam kimondottan ronda. Vélemények a bandáról?

2012. aug. 9. 22:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi vagyok a véleményekre. Am nem tom ebben mi a helyes... [link]
2012. aug. 17. 11:53
 12/20 okoska:) ***** válasza:
35%

Ha érdekel, mondom olvasd el az ezzel kapcsolatban a többi száz kérdést, nem kell még egy vita kérdés emiatt..

Szerintem igenis irtó helyes, lehet hogy neked nem igazán az ilyen srácok jönnek be.. vagy néznek ki jól szerinted.. szerintem igen.. erről ennyit.

2012. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem Liam nem ronda. Én is szeretem a One Directiont, és szerintem helyesek meg tehetségesek. De most miért mondod, hogy nem tehetségesek? Biztos, hogy nem jutottak volna el idáig, ha tök bénák szóval...
2012. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A tök béna és a tehetséges között sok más minden is van. Ahhoz, hogy híres legyél nem kell különösebb tehetség...csak a média nyomja öket elöre, meg a cukimuki pofikájukat. elég meghallgatni egy számukat. Lehet, hogy tisztán énekelnek, de semmi extra nincs a hangjukban. Ez nem tehetség, csak elnekelgetnek valahogy. A számaikat pedig nem is ök szerzik
2012. aug. 20. 13:34
 15/20 anonim válasza:
42%
Teljes szívemből imádom őket. :)♥
2012. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon sok énekes nem maga szerzi a számait. Ugyhogy ezt szerintem nem nagyon lehet felhozni ellenük. De én most nem veszekedni akarok. Valaki szereti őket, valaki nem. Ez van. :)
2012. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Még egy kérdés amivel összeugrasztják a népet..Ebből van elég,ne tegyél fel újat,olvasd azokat.Ha nem bírod őket,hát ez van,de legalább tud leírni azt,hogy One Direction,mielőtt fikázol,jahm,és nem hiszem,hogy helyesebb lennél Liam-nél,szóval..
2012. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, de mindegy...-.-"

xD

2012. aug. 30. 12:32
 19/20 anonim ***** válasza:
68%
Hát egyet értek. Direction, de ez most tök mind1... Liam NEM ronda. szerintem. tehetségük meg van.
2012. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Jah,hát ha lány vagy,akkor meg..xD Ezt nem tudtam..xD

De akkor sem ronda szerintem.Lehet,neked nem az ideálod,de képzeld mennyi embernek lehet az,ha csak a kommenteket nézed is róla.:d

2012. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!