Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet, hogy ebböl hajtépés...

Lehet, hogy ebböl hajtépés lesz. One direktion vélemények?

Figyelt kérdés
Én nem bírom az 1D-t. Sztem semmi tehetségük, és az Liam kimondottan ronda. Vélemények a bandáról?

2012. aug. 9. 22:12
1 2
 1/20 chrishu ***** válasza:
33%
Én is utálom őket. Van 200 dalszövegírójuk azok dalokat írnak kidolgozzák a dallamot ők meg elkornyikálják oszt cső. Meg az a kedvencem amikor a 10 éves fangirl azt mondja, hógy ez az one directinon vagy mi arról szól, hogy a tagok milyen jó barátok... A médiakutyák miatt nem bomlik fel az együttes. Ennyi erővel akármelyik rock, metál, ounk, stb... bandáról el lehetne mondani, hogy jó barátok...
2012. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Már annyi ilyen kérdés van... Én sem szeretem őket, mert médiasz*rok,és kifejezettem, a könnyen manipulálható tinipinákat célozzák meg, de szerintem úgyis tudod a válaszok többségét, már előre...
2012. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Én imádom őket..<3 *-* <3 :)
2012. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

Először tanuld meg leríni a nevüket,és csak utána kezd szapulni őket. ONE DIRECTION

Egyébként meg igenis van tehetségük. Szerinted ok nélkül lettek harmadikak az X-Factorban? Egyértelműen nem.

Attól,hogy te nem vagy tehetséges,attól még más lehet az,és lehet híres is. Nem ok nélkül van több millió rajongójuk világszerte. Sokan szeretik őket. Nem csak azért, mert híresek,vagy mert helyesek. Ők törődnek a rajongóikkal, sok sztárral ellentétben, és egyáltalán nem beképzeltek. Nem mellesleg nagyon jó hangjuk van,és sok ember számára lehetnek példaképek.

Csak azért,mert az ő álmuk valóra vált, még ugyan olyan emberek,mint mindenki más.

Ha meg nem szereted őket,akkor ne foglalkozz velük! Nem tudom neked,hogy esne,ha valaki a te "kedvenceidet" kezdené kritizálni? Gondolom rosszul, és mi Directionerek is így érzünk,mikor ilyen kérdéseket olvasunk.


Most már nyugodtan lepontozhattok, nem érdekel. Elmondtam a véleményem, és kész.

2012. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem pontozok le senkit, hiszen véleményeket kérdeztem, te elmondtad a tiéd, ezzel semmi gond nincs :) tobábbi gondolatok...?
2012. aug. 10. 17:02
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagyok fan, de bírom a zenéjüket.. persze inkább a pörgősebbek dalaikat. Tudom ez nem ide tartozik, de engem nagyon idegesít hogy valaki annyira tudjon rajongani értük hogy bármit megtennének értük.. ismerek egy ilyen lányt, másról sem tud beszélni, csak róluk. Ha nem lenne 1D akkor szerintem véget vetne az életének -.-'
2012. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Én sem vagyok fan, de nem értem, miért kell szídni őket. Szerintem vannak jó számaik, és sokkal tehetségesebbek, mint sok magyar celeb!
2012. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%

Nem kifejezetten szeretem őket, de pár számukat meghallgatom, és nem szidom őket, mert őszintén, nincs okom rá.

Amíg valaki annyit tud felhozni ellenük, hogy 'bu*ik', addig az bújjon el. A szexualitásnak mi köze van ahhoz, hogy valaki milyen zenét csinál, vagy milyen ember?


Személy szerint nem szeretem a zenéjüket, a stílusa egyáltalán nem jön be, de ezzel nincs is semmi baj. Nem tartozok abba a társadalmi rétegbe, akit megcéloztak.

Semmi gáz nem lenne, ha mindenki megértené, hogy attól, hogy valaki olyan zenét csinál/hallgat, ami nekik nem tetszik, az illető nem az ellensége, és nem egy 'hisztis tiniribanc'. Csak soha nem fognak koncertekre járni, és akkor lesznek meg békében, ha nem sokat beszélgetnek zenéről.

Nekem addig egy Directionerrel sincs bajom, amíg a többi rajongóval kitárgyalják egy nekik megfelelő helyen, hogy ki mennyire helyes, mennyire édesek, hogy szeretik őket. Addig tök jó, amíg ez a hely nem az én pofám előtt van. Mert én is eléggé kirajongom magam nap mint nap, és nem tolom senkinek a képébe. :)

Akkor kezdődik a probléma, ha valaki nem bírja megérteni, hogy nekem nem tetszik. És az se normális, ha elhitetik magukkal, hogy ők bizony hozzá fognak menni ahhoz a gyerekhez.

Ez hosszú lett xD 15/L

2012. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

Gréta5 egyetértek :)

Én imádom őket *0* persze én nem olyan fan vagyok ha meglátok őket akkor leszakítomróluk a ruhát! (bolond)

Hanem rendes.a számaik nagyon jók :) ha nem lenne a One Direction akkor uncsi lenne az életem!

IMÁDOM ŐKET! <3

2012. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 okoska:) ***** válasza:
65%

Liam ronda? Megnéznélek téged mennyira vagy szép/helyes. Lehet neked nem tetszik, de attól még nem RONDA.. számomra ő a leghelyesebb a bandából, és igen már annyi ilyen kérdés volt, ha érdekel, akkor ott olvasd el a véleményeteket-

Ez is csak arra lett jó hogy a directionerek és az utálkozók veszekedjenek. Gratulálok.

U.I.: ha nem szereted akkor minek teszel ki kérdést??????????????????????????????????okos.. -.- :)

2012. aug. 17. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!