Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek hogy néz ki...

Szerintetek hogy néz ki jobban Tom Hiddleston?

Figyelt kérdés
Fekete vagy világosbarna hajjal? Én nem tudom eldönteni...Mert amikor világosbarna haja van, akkor látdzik rajta, hogy milyen stílusa van, és imádom a stílusát, de nekem először fekete hajjal tetszett meg a Thor-ban, és az Avengers-ben is nagyon tetszik. Szóval szerintetek? Fekete vagy barna?

2012. júl. 9. 13:15
 1/8 A kérdező kommentje:
ja bocs, elütöttem...nem látdzik, hanem látszik:)
2012. júl. 9. 22:40
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte nekem nagyon furcsa volt az eredeti, világos hajával, mivel én is Lokiként, a Thorban ismertem meg őt, ráadásul az első interjúiban, amiket megnéztem, még fekete volt a haja.

Viszont mostmár hogy megszoktam, mindkét hajszínnel nagyon tetszik. Nem tudnék választani... Talán fekete... vagy nem tudom... :DDD

Kérdezz két könnyebbet! ;)

2012. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
29%
szerintem külsőre nem egy csodálatos emberke de nekem inkább barna hajjal tetszik mint feketével
2012. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fekete sokkal jobban kiemeli a szemét.(amúgy zöld vagy kék?) én meg ezt nem tudom eldönteni. :D

Rövid fekete haj állna neki a legjobban!

2012. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kék. Van, amikor zöld neki a fény miatt, de õ azt mondta egy interjúban, hogy kék szeme van. :)
2012. aug. 17. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Húú kettőt és könnyebbet:D

Barna hajjal tényleg jobban látszik a személyisége,vidám,eleven,de fekete hajjal olyan szívdöglesztő:( és valahogy olyan gonosznak néz ki tőle...

Oh amúgy én dupla dilemmával viaskodomXD

Név szerint: Szakállal vagy szakáll nélkül?

Olyan nehéééééz :( Olyan mintha különböző személyiségek lennének:(

2012. aug. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Éééérezd ahogy a lelkedbe bámuuuuul O.O


[link]

2012. aug. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Emlékszem, én a Bosszúállókban láttam először, azonnal beleszerettem Lokiba (avagy Tom játékába? ördögi kör:), majd otthon azonnal rákesetem a színészre, és döbbenten nyugtáztam, hogy a valóságban semmiféle hasonlóság nincs Tom és a karakter között. Nem is tetszett eleinte. Majd megnéztem a Thort, plusz interjúkat, animációkat, képeket, cikkeket olvastam, és az intelligenciája, műveltsége, a rajongókhoz való viszonyulása mindent megváltoztatott. Ebből is látszik, hogy a külső semmi, és a belső értékek a fontosak.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem Loki kiszámíthatatlan, manipulátor karaktere nagyon tetszik, ha létezne, őt is elfogadnám :D A nőket valahogy egyébként is vonzzák a veszéllyel megfűszerezett rosszfiúk. :) Úgyhogy én a fekete hajra voksolok, borosta nélkül, de ha szőkén összefutnék vele, azt hiszem akkor is elfelejteném merre van az előre. ;)

2014. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!