Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok! Szerintetek melyik...

Lányok! Szerintetek melyik színész pasi a leghelyesebb?

Figyelt kérdés

Hát szerintem a legszebb egyértelmű, hogy Johnny Depp, de az én legimádottabb szerelmem Tom Hiddleston ...:$ Érte nagyon odavagyok... Főleg a szemeiért...anyám, attól végem van:$ :3

[link]

[link]



2012. jún. 25. 22:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
71%
Jaj, milyen angol feje van. Nekem nem tetszik annyira, de végülis belefér a cuki kategóriába.
2012. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
93%
Mario Casas a favorit!:):)
2012. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
71%

Hát, számomra a legvonzóbb és legférfiasabb színészpasi Nicolas Cage. Egyszerűen imádom a száját, szívesen adnék rá egy csókot, de imádom a kezeit, és a szemét is, meg az egész testét :) persze nekem is bejön pl. Mario Casas, Channing Tatum, Ryan Gosling, meg még sok pasi de Nicolas A FÉRFI számomra. Igaz, hogy nem az a tipikus szépfiú, de attól nekem ő az álompasi. :)


18/L

2012. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Kösz mindre ment a zöldpacsi:)

Amúgy meg én is ezen lepődtem meg, hogy hogyan tetszhet nekem, amikor nem is helyesek az angolok, és ő egy tipikus...viszont az angol stílust imádom! Arctic Monkeys, Hard-fi, Rolling Stones stb...És a Blöff c filmben is tetszik, ahogy fel van öltözve benne Török és Tommy. És Tom stílusa is pont ilyen

2012. jún. 25. 23:11
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Nah Hiddleston szerintem is megér egy misét. Mondjuk nekem elég egy brit akcentus és végem van, mint a botnak.


Ezért mindig megkapom, hogy hülye vagyok és nincs ízlésem egy szál sem, de nekem Andrew Scott is iszonyatosan bejön. [link]

Anyukám szerint olyan feje van, mint a sátánnak, de nekem aztán beszélhet. :D (Mellesleg ír fickó.)

2012. jún. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Utolsó: szerintem nincs sátánfeje, egész helyes ;D
2012. jún. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem kell külföldre menni ahhoz, hogy helyes magyar színészeket találjunk. Én kapásból tudok legalább hármat, akik szerintem sokkal vonzóbbak mondjuk Brad Pitt-nél (legalábbis számomra).


Itt van például Nagy Ervin, aki nekem az egyik "number one":


[link]


Aztán a nem annyira ismert, viszont nagyon helyes Kolovratnik Krisztián:


[link]


És hát Fenyő Iván sem elhanyagolható:


[link]


;)

2012. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
69%
hát nem rossz pasi, de rövid hajjal jobban bejön. johnny depp is jócsávó, james franco is :$ na meg james dean :D de ő már halott.:/
2012. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Wentworth Miller

[link]

PS: Már a Szokés elott, ha valaki piszkálni akarna! :D

22/l

2012. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Tom Hiddleston nálam is az első helyen van, bár keményen verseng Chris Evans-sel; nemcsak kinézetben, de személyiségében is mindketten nagyon szimpatikusak. :)
2012. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!