Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok! Szerintetek melyik...

Lányok! Szerintetek melyik színész pasi a leghelyesebb?

Figyelt kérdés

Hát szerintem a legszebb egyértelmű, hogy Johnny Depp, de az én legimádottabb szerelmem Tom Hiddleston ...:$ Érte nagyon odavagyok... Főleg a szemeiért...anyám, attól végem van:$ :3

[link]

[link]



2012. jún. 25. 22:07
1 2 3 4
 21/36 blaníííí ***** válasza:
100%
Johnny<3
2012. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Johnny Depp, Ian Somerhalder, Orlando Bloom ^^

na velük szívesen szórakoznék :P

2012. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Johnny Depp :)
2012. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 slystalloneslover ***** válasza:
@thetenthdoctor Jézusmária tisztára leesett az állam amikor megláttam a kommented mert nekem Sly Stallone a legnagyobb szerelmem a világon és úúúristen *-* <33333 úgyhogy pacsi:PP Egyszerűen...a leghelyesebb a világon,régen és most,66 évesen is.ó apám...*___* amúgy Mickey Rourke se rossz;D de Sly a legjobb.egyértelműen.na jó még Chris Evans-t is nagyon bírom,az a pasi rohadtul szexi.:D a többi színész csak úgy elmegy...:p
2012. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 slystalloneslover ***** válasza:
jajjj Nick Moran-t (Scabior a HP-ból) és Christian Coulson-t (Tom Denem) majdnem kihagytam,ők is iszonyatjól néznek ki.<3
2012. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, szinte mindenkinél Johnny?xD Nekem Matthew Gray Gubler a kedvencem.:)) Olyan kis aranyos, és barátságos a mosolya.:))
2012. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Ó gyerekek, tudtam én, hogy le leszek pontozva egy kissé. :D No mindegy. Amúgy közben rájöttem, hogy Robert Englundot is megzabálom (akár Freddyként is), de ő megint csak az a 40+os kategória. Hiába, én már sosem változom. :D

slystalloneslover: Végre egy rokonléééélek! Örülök, hogy "látlak". X'D :D

2012. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Jhajj amúgy csatlakoznék az előttem szólóhoz, Matthew tényleg édes, bár a Gyilkos Elmékből, mint pasi nekem inkább Joe Mantegna jön be. De végül is abban a sorozatban nincs rossz pasi. :P
2012. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én is le leszek pontozva. :D Nekem valahogy furcsa ízlésem van, és a másoknak talán kicsit rondább pasik tetszenek... Persze van kivétel. :D

Johnny Depp, Ray Liotta, John Cusack, Antonio Banderas... Istenem, ezek a pasik minél idősebbek, annál szexibbek. Jól áll nekik az idő :D Kivéve talán Raynek, aki eléggé szétszabatta az arcát. :( Ahwahw csorog a nyálam, szép álmom lesz. :D

2012. aug. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Nálam Johnny Depp a number1 ;D ö tökéletes! minden benne van ami nekem tetszik :)
2012. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!