Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akkor most ez igaz? ( Adam...

Akkor most ez igaz? ( Adam Lambert, Tommy Joe Ratliff)

Figyelt kérdés
Sok blogon olvastam már hogy járnak és sok "Adommy" klubbot is találtam. De sok olyan kommentet is olvastam hogy csak megjátsszák. De ez akkor most igaz? Tényleg csak játszák magukat?

2012. júl. 1. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Adam Lambert Sauli Koskinennel jár, ez az egész onnan ered, hogy volt egy Glam Nation Tour nevezetű turnécska még jó régen, ahol Adam eljátszogatott a show kedvéért ezzel a drága Tommy-val. Nem értem mit nem tudnak megérteni ezen az emberek, főként, hogy ez a turné már igencsak régen volt ahhoz, hogy még mindig feltegye valaki ezt a kérdést.
2012. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem én, csak vicces az is hogy egyes oldalakra még folyamatosan érkeznek a képek róluk,meg még sok minden más. De bocsánat hogy kérdeztem valamit!! -.-" Nem vagyok egy hülye sztár-pletyka p*csa hogy ennyire jártas legyek benne. Nem rég olvasgattam csak bele a témába egy barátnőm miatt.
2012. júl. 1. 12:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira utána kellett nézned egy barátnőd miatt, azzal az erővel már hiteles oldalon is keresgélhettél volna:)
2012. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ott a pont! :) de éppen csak annyira akartam belenézni a témába hogy értsem amikor a barátnőv vísítva mutogat eg új képet a "banda" egyik tagjáról. :)
2012. júl. 6. 21:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is foglalkoztatott:D aztán olvastam valahol hogy csak a színpadon játsszák meg magukat de akkor ez már tuti:D nem pártolom a melegeket de aranyosak;))

kedves első válaszoló pedig nem értem hogy miért kell egyből lenézni azt aki feltesz egy kérdést olyantémában amiben nem olyan jártas.. képzeld én sem tudtam :o

2012. aug. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó..fentebb láthatod a választ a kérdezőnek ugyanerre a kérdésére.
2012. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mondod??
2012. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyökér. Akkor minek kötsz bele a válaszomba.
2012. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért is lennék gyökér?

és mikor kötöttem beléd?

csak aztmondtam hogy nem értem miért kell leszólni a kérdezőt

2012. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem ezt mondtad.:)

Egyébként nem beléd kötök, csupán hozzád nem szóltam. A kérdezővel beszéltünk a dologról, azt hiszem ő sem lett öngyilkos mert vérig sértettem, tehát nem gondolom, hogy akkor neked prédikálnod kéne. Köszönöm.

2012. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!