Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Adam Lambert. Mi a véleményed...

Adam Lambert. Mi a véleményed az énekesről?

Figyelt kérdés

igen, tudom, hogy meleg, szóval az ez által készített ócsárlásaidat ki is hagyhatod.

Szerinted jó énekes? Megérdemelte volna az első helyet az American Idolban?

Ha nem kedveled, miért?


Őszinte, normális véleményeket kérek. Trágár szóhasználatokat légyszíves kíméljétek. Most nem a nemi identitásáról van szó.


2012. ápr. 12. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
én imádom őt. nagyon jó énekes, simán megérdemelte volna. de ő így is nyert :D
2012. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Elég jó hangja van, az biztos. Az hogy meleg, meg kit érdekel...
2012. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
nem számít, hogy meleg :) egyáltalán nem. a világ legjobb énekese, én imádom. egyrészt, mert van egyénisége, nagyon jó a zenéje (mindegyik számát szeretem), és mert élőben is tiszta a hangja, ami ma nagyon kevés előadóról mondható el :) ő az az énekes, akinek van tehetsége, és tudja is használni. szerintem csak jobban járt, hogy nem nyerte meg az Idolt, nem skatulyázták be, és a következő évben indult is a Glam Nation Tour-ra, vagyis így is, úgy is ő nyert :)
2012. ápr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó énekes - olyan jó hangja van, hogy elájulok. :D

a stílusa is olyan egyedi, nagyon bírom.

az, hogy nem nyert, kit érdekel: most már világsztár!! :D


az, hogy meleg, nem zavar egyáltalán, örülök hogy felvállalja.

2012. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ízlések és pofonok, valaki szereti, valaki nem. ezért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi vagyok a válaszadókra.
2012. ápr. 13. 23:52
 6/8 anonim válasza:
Egyedi és nagyon helyes, imádom amit csinál! Igen megérdemelte volna megnyerje az American Idolt, de szereintem nem az volt a sorsdöntő, mert így is sokra vitte, és fogja is vinni, az nem érdekel engem, hogy meleg! Egy helyes pasinak tartom függetlenül attól a férfiakat szereti. Zenéje, maga a stílusa is észbontó!!!
2012. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon imádom <33 a világ legjobb énekese aki ráadásul nagyon helyes is és nem számít hogy meleg <3
2012. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
igen!!! megérdemelte volna <3 csak gondoljunk bele h aki megnyerte nem nagyon vitte sokra , legalábbis én nem szoktam hallani róla . viszont Adam most turnézik az egyik legismertebb bandával a Queen el, készülőben van a 3. nagylemeze, sok fellépése van , többször van újságban , cimlapon stb.. szóval igen kijelenthetem h sztem megérdemelte volna hogy nyerjen .Én imádom Adamet tisztelem őt és kiállok mellette , egy igazi tehetség !!! <3
2014. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!