Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Johnny Depp vs. Adam Lambert?

Johnny Depp vs. Adam Lambert?

Figyelt kérdés
Mondjatok legalább KETTŐ olyan eseményt, amiben Johnny legyőzte azt az embert. Teljes szívemből gyűlölöm Adamot, a barátnőm mégis odáig van érte, de ő Johnnyt útálja. Most hallottam a hírt, hogy a Világ Legelbűvölőbb címet is elhappolta előle. Szeretnék visszavágni!
2011. nov. 6. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk mert Adamban egy csepp emberi érték sincs ....O.o a barátnőd meg nézzem meg egy élő felvételt Playback nélkül.....csalódni fog nemkicsit ( én is régen Glambert voltam már csak tudom)
2011. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Mi a franc? Mit hasonlítgatjátok egymáshoz ezt a két külön világot? Tudod te hány híres férfi rajongója hisztizhetne, mert elnyerte előlük Ad ezt a díjat? Hány évesek vagytok már őszintén?

Első válaszadó meg akkora idióta, hogy az már fáj. Csepp emberi érték sincs Adamben? Hol élsz te nyomorult? Nem tud élőben énekelni? Van neked agyad?

Jézus bújjatok már el....

2011. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg mutass már egy csak EGY olyan felvételt ahol playbackel Adam...

Te sosem voltál Glambert mert akkor ezt tudnád.

2011. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Jesszus, micsoda prázsvitaxD

Amúgy erre a díjelhappolásra az jutott eszembe, amikor SP megnyerte a legjobb férfi előadó kategóriában a Comet-gömböt, miközben Ákos is a jelöltek között volt. Ennyi:)

Amúgy Johnny Depp nekem természetesen sokkal inkább bejön. Nagyon-nagyon jó színész, és nem rossz pasi:) És nincs kedven összehasonlítani a másik delikvenssel, bocs:) Hülye játék, fogad el a barátnőd álláspontját.

2011. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Adam szerintem sokkal jobban néz ki:P

De én Johnny Deppet is szeretem.

Ezért meg ne utáld Adamet, nem azért nyerte meg, hogy téged vagy Johnny Deppet idegesítse... Különben meg gondolom a rajongók szavaztak, nem ő személyesen rendelte el, hogy ő győzzön:D

2011. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
csak egyet tudok, de ez nagyon friss esemény: a kérdés elolvasása után a google segített, hogy kiderítsem, hogy ki is ez a Adam Lambert :)
2011. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XPGFW..

Ennyit arról, hogy Adam Lambert nem tud énekelni.

2011. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Ámen :)
2011. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy lehet összehasonlítani a kettőt.

Semmi értelme ilyeneken vitázni.

2011. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Adamnek gyönyörű hangja van és nagyon tehetséges. Nemértem miért utálod....
2012. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!