Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Johnny Depp vs. Adam Lambert?

Johnny Depp vs. Adam Lambert?

Figyelt kérdés
Mondjatok legalább KETTŐ olyan eseményt, amiben Johnny legyőzte azt az embert. Teljes szívemből gyűlölöm Adamot, a barátnőm mégis odáig van érte, de ő Johnnyt útálja. Most hallottam a hírt, hogy a Világ Legelbűvölőbb címet is elhappolta előle. Szeretnék visszavágni!
2011. nov. 6. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Adamnek gyönyörű hangja van és még nagyon jól is néz ki . Jonnhyval sincs bajom szeretem a filmjeit de Adamet viszont nagyon imádom :)
2012. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

az első válaszadó szerintem szégyellje magát..... Adam hihetetlen emberi értékekkel rendelkezik,rengeteget olvasok róla,mindig elbűvöl. csodálatos hangja van,ritka kincs ez az ember! az meg hogy meleg,szerintem még elragadóbbá teszi,főleg hogy nyíltan,teljesen természetesen felvállalta. csodálatos ember és tehetség,szeretnék egyszer élőben találkozni vele.

Johnny-t annyira nem ismerem,de az biztos,hogy teljesen más világ. ő is nagyszerű ember a maga módján.

de hogy tovább dicsérjem Adam-et: szerintem mindenki tanulhatna tőle emberséget! :)

2013. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 LilikeHelloKitty ***** válasza:
Jaj, nemár mind a kettőt IMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁDOM :)
2013. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 LilikeHelloKitty ***** válasza:
sztem nem lehet őket összehasonlitani, Mert Johnny egy sexy,aranyos,cuki szinész, Adam meg egy sexy,aranyos,cuki énekes :)
2013. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!