Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Essemm és a 2 killa között mi...

Essemm és a 2 killa között mi ez a nagy ellentét hogy egymást oltják, miből fakad ez?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 17:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

Nem biztos hogy így van de az én feltételezésem:

ESSEM egy nagy színész, semmi más. Az a jólét amit a klippjében látni, az sem a zenéből van meg neki, szóval alapjáraton se csóró, ergo vagy pénzes családból való vagy van egy jól fizető állása. Közben úgy adja elő magát mintha mekkora gengszter lenne, de szerintem semmi nincs mögötte. Kilásoknak meg azért van/volt vaj a fülük mögött, és meg is éltek alvilági dolgokat. Plussz ezt még tetézi hogy ESSEMM ilyen tini bálvány lesz már-már és ilyen kis csajok nyáladzanak rá. De ez csak az én véleményem.

2012. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Előző elég nagy f@szságor írt.

Én még régebben olvastam egy netes fórumon, hogy Aza a semmire bekóstolta Essemmet.

Egyébként előző nem Te vagy az véletlenül aki feltette ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3263752-esse..

(ha igen, nézd csak meg mert, írtam oda is)

Ui.: Én Essemm-et nagyon bírom, de nincs bajom a Killákkal se, és nem kötekedés céljából írtam, hanem azért hogy mások is kicsit tisztábban lássanak.

2012. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Kik ezek???
2012. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Azt a kérdést nem én tettem fel,én szeretem a killákat meg essemmet is,a legenda meg a 112 is itt van a polcomon :D

Csak nem tudom tényleg mi bajuk egymással,meg azért egy tirpa essemm odatenne rendesen(már ha "kibékülnek" valaha is,amire 0.0001% esély van...:D)

2012. aug. 10. 12:13
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Tirpa és ESSEMM zeneileg mint ég és föld.
2012. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
19%

miből? hallgasd meg a killáktól a 187et. azért azt vágod hogy ESSEMM egyik számában sem oltja a killákat. ennyi ezt biztos forrásból tudom...mármint hogy ott kezdődött el ez az "egész" de ESSEMM nem foglalkozik velük és nem is fogja egyik számában se oltani őket mert nem akar nekik reklámot adni. ez tuti!!!

egy vérbeli ESSEMM fan:) ui.: killákat is imádom.

2012. aug. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
75%

A 187 elsősorban egy régi haverjukra, Oduplára vonatkozik, az Essemm-es részt meg nyílvánvalóan válasznak szánták, "Azt hiszi az Essemm gyerek, hogy ő minket beolt,

ő is faszt fog szopni, három fehéret és három kreolt." Valószínű, hogy nem ők kezdték az egészet, akkor nem költötték volna bele, hogy Essemm beoltja őket.

2012. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Jolvan elmondtam amit tudok. Mondom nem oltja 1 számába se a killákat de oké. ha ennyire biztos vagy benne küldjed a linket. hello
2012. aug. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=x2QffpRf2a0

második refrén előtti 2 sor itt oltja a killákat

2012. aug. 13. 21:20
 10/19 anonim válasza:
Ennyit a biztos forrásról haver :) Amúgy ne legyél már ilyen szűk látókörű, nem csak zenében lehet oltani, ahhoz elég 1 "interjú" is.
2012. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!