Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerettétek-e Michael Jacksont?

Szerettétek-e Michael Jacksont?

Figyelt kérdés
Isten nyugosztalja.
2009. júl. 2. 22:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A mi korosztályunk "Őrajta" nőtt fel!
2009. júl. 2. 23:21
 12/21 anonim ***** válasza:
bocsibocsi, tényleg nem belekötés, most hogy másodjára is elolvastam:) és azt akartam írni, hogy a zenéjét szerettem, emiatt tisztelem, a személyisége és az esetleges zavarai miatt természetesen nem:) késő van már...üdv
2009. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én a zenéit szeretem mai napig.


DE:


[link]


(kísértetiesen emlékeztet egy másik nagy zenei király távozására)

2009. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
nem. zenéjét sem, életpályáját sem, kb semmilyét.
2009. júl. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerettem! Mind mint embert, mind pedig a zenéjét. Mivel volt pénze, sokan kihasználták, és valószínűleg ebbe betegedett bele.


Rest in Peace Michael!

I miss u always...

2009. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Míg élt, nem szerettem, talán azért, mert nem sokat tudtam a mltjából... A zenéit sem ismertem(mostanában derült ki több számról számomra, hogy ő énekelte:D). De most, hogy egy csomó cikk jelent meg róla, meg a betegsége is( a storyban volt róla szó, vagy a hotban)egyre jobban megértem, megszeretem.
2009. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
22:55 nem a negatív dolgokra gondoltunk (pedofília, ami nem igaz, és a gyereke kilógatása), hanem a jókra, pl. a több millió dolcsi, amit a gyerekeknek adott, vagy az egész kedves, jó lelkére, ami miatt pótolhatatlan, és egyedi. Természetesen szerettem. :)
2010. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

"Természetesen szerettem."


Muhaha... Én meg természetesen nem szerettem, mert egy idegroncs idióta volt. Tizenöt éve semmit nem tett le az asztalra, állandóan csak "készült a visszatérésére". A nyolcvanas években megszerzett hírnevéből élt.


Hogy őszinte legyek, a vinnyogó hangja sem jött be.

2010. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

15:23 vagyok

anyád az idegroncs idióta!! ha nem tudsz normálisan fogalmazni, akkor ne írjál! neked is megártott a sok net? hány éves vagy? 11-12?

2010. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"anyád az idegroncs idióta!! ha nem tudsz normálisan fogalmazni, akkor ne írjál! neked is megártott a sok net? hány éves vagy? 11-12?"


Fantasztikus észbeli képességekről teszel tanúbizonyságot...


Mielőtt még szívrohamot kapsz, és az imádott Dzsekkód után mész, inkább nézd meg ezt, és röhögj:


http://www.youtube.com/watch?v=xWPGrCin5-8&feature=related


Ne vedd magad túl komolyan, más sem tesz így. :)

2010. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!