Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerettétek-e Michael Jacksont?

Szerettétek-e Michael Jacksont?

Figyelt kérdés
Isten nyugosztalja.
2009. júl. 2. 22:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Bicskanyitogató kérdés, mert ha valaki azt meri válaszolni, hogy ő bizony nem szerette a zenéjét, emberileg meg hidegen hagyta, az valószínűleg kap rendesen a fejére az eszeveszett Jacko-fanoktól... Úgyhogy le sem merem írni a véleményem... Hehehe... :P
2009. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2009. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Pedig egy elég egyszerű, emberi kérdés! Én őszintén megmondva nem szerettem, de a halála hírén átvillant előttem az, amit Ő élete során tett! Ez pedig megváltó!
2009. júl. 2. 22:48
 4/21 A kérdező kommentje:
Ja, hogy már volt kérdés? Bocs! Én nem vettem észre!
2009. júl. 2. 22:51
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem. Nyugodj Békében!!! Csak egy idő után már kiszerettem belőle, de most hogy meghalt kicsit nosztalgiázok! Hihetetlen... Nagy sztár volt!
2009. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2%
Amit elért, amit csinált? Mire gondolsz? Amikor a gyereket lógatta ki az erkélyen, vagy amikor többen fajtalankodással vádolták? És bizonyára nem alaptalanul. Vagy amikor szutyok feketéből fehér akart lenni????! Miről beszélsz??? Igen, lehet, hogy jó hangja volt, de ezzel ki is fújt. Emberileg (?) szerintem... na jó, halottakról vagy jót, vagy semmit. Áááááááá!
2009. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%
én szerettem, de csalódás az amit a gyerekekkel művelt. beteg ember volt, de külön tudom választani, amit zene terén letett az asztalra, és azt, amilyen emberileg volt. és mivel a zenéjét szeret(t)em, ezért őt is. sajnálom, hogy meghalt, hatalmas tehetség volt.
2009. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%

"Beteg ember volt, de külön tudom választani, amit zene terén letett az asztalra, és azt, amilyen emberileg volt. és mivel a zenéjét szeret(t)em, ezért őt is"

Ez amúgy egy kicsit ellentmondásos... Akkor egy beteg embert szerettél? Brrrrr...Azért mert valaki jó zenét csinál, még nem biztos, hogy..., na mind1.

2009. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
tudtam, hogy valaki bele fog kötni.
2009. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem akartam bele kötni, csak nem értem. Azt mondtad - Te mondtad! -, hogy beteg ember volt. És, hogy szeret(t)ed. Ezért kérdeztem, hogy akkor miért??? Csak nem értem...
2009. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!