Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet, hogy Jacko halála csak...

Lehet, hogy Jacko halála csak meg volt játszva és mégsem igaz? Mindig ebben reménykedem!

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 22:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, az lenne a legnagyobb orom a világnak, ha igaz lenne a link, amit kuldtél... :)
2009. jún. 30. 20:25
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"Egy internetes oldal szerint nem Michael Jackson halt meg csütörtökön, hanem az egyik hasonmása. A Király él, és erről van fotójuk is."


Aha.. és mivan ha a hasonmását fényképezték le és az igazi halt meg !? .. tudom pesszimista hozzáállás, de ez a véleményem, nem basznának át ennyi embert..

2009. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, minden nagy sztár halála után felröppennek ilyen feltételezések - végülis egyik verzió sincs bizonyítva, bár én is furcsának találnám ennyi ember átb.szását - meg aztán, akkor az igazi Jackson nem mászkálna olyan nyugodtan az utcán, ha épp az lenne a célja, hogy elbújjon. Továbbá, koncertsorozatra készült, amire lelkesen próbált - meglépett volna egy ilyen manőverrel? Ha kamu lenne a halála, egyet legalább megtartott volna szerintem.

Annak, aki azt írta, ez az élet rendje: azért Jackson nem volt még öreg, szerintem ez jelentősen hozzátesz a rajongók reakciójához.

2009. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Igen, mostmár én is biztosra tudom, hogy meghalt! Pár napja volt nálam szegénykém, amikor nagyon depressziós voltam miatta, és megvigasztalt... Rendesen éreztem, hogy itt van velem!

Találkoztam Michael Jacksonnal, bár ha ezt a mai hitetlen embereknek elmondanám valószinuleg a diliházban végezném!

2009. júl. 4. 00:56
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát igen, kedves kérdező, tényleg diliházban végeznéd... Nem normális, hogy valaki ennyire rajongjon egy emberért, akit nem is ismert személyesen...
2009. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Látod, ő se akarja, hogy miatta szomorkodj, üzent Neked! :)

Hallgasd a zenéjét, de most már lépj tovább!

2009. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ez nem rajongás, tényleg volt nálam... Hozzám járnak néha a halottak lelkei..
2009. júl. 4. 15:51
 18/21 anonim ***** válasza:

23:01 jó, el lehet képzelni, de az akkor sem olyan... most már én is kezdem elfogadni, hogy nincs velünk többé... :'(


12:38 az a hihetetlen, hogy Michael nem csak egy ember volt a sok közül, hanem... hát igen. ő ő volt!


kérdező: akkor küldd el hozzám is! szeretnék vele beszélni, akár csak 2 szót! :(


"Ezentúl pedig már boldogan élhet gyerekeivel, valahol a világ végén, és senki sem fogja őket zaklatni." és a gyerkőcöknek is találnak hasonmást?? vagy ők csak hirtelen eltűnnek?

2010. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

előző vagyok

egyébként megtaláltam a boncolási jegyzőkönyvet. :(

2010. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
és nem Jacko... egyébként mindezek ellenére én is ebben hiszek, hogy még él... megint előző voltam
2010. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!