Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet, hogy Jacko halála csak...

Lehet, hogy Jacko halála csak meg volt játszva és mégsem igaz? Mindig ebben reménykedem!

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 22:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Ebben én is reménykedtem,ma màr kezdem felfogni,hogy meghalt.

Bàrcsak tévhit lenne,mint Patrick Swaizynél.

Sajnos nem.

2009. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De én nemtudom ezt megérteni!!! Ez felfoghatatlan!! Már 2 napja csak ezen gondolkozom, semmi más nem jut eszembe!!
2009. jún. 27. 22:17
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Ne legyél ennyire fanatikus! Nem volt közeli ismerősöd, se semmi. A zenéit pedig továbbra is tudod hallgatni.
2009. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Kérdezö,megértelek,ez van velem is.

Nem vagyok fanatikus,mégis megdöbbentem,hisz nekem ö olyan ember volt,akiröl azt gondoltam hogy örökké élni fog,legaläbbis még engem is tul él...Pedig fiatal vagyok.

sajnos elkell fogadnunk a tönyt.

Gondolj bele a legjobb baràtjai,a csalàdja mit élhet àt?

Nekik még szörnyübb,hisz személyesen is közük volt hozzà.

Sajnàlom,szegényt,lehet kinevettek,de ha meglehetne menteni az életét,akkor én szivesen megmenteném az én életem àràn is,mert az emberiség nagyon szerette öt.

De hiàba is mondom ezt,màr ez sem segit.

Azzal nyugtatom magam,hogy fennt az égieknek ad most koncertet.És fenntrül mosolyog rànk,büszkén.

2009. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos nem kacsa a hír.
2009. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

bocs a helyesiràsi hibàkért.

fenntrül:fenntröl.

2009. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

A hír igaz. De attól még elképzelheted, amint egy csendes szigetecskén koktélozik, nincsenek paparazzók és jól elvan!

Azért a Te életedre közvetlen hatást nem jelent a halála, ebben igaza van a 2.-nak. Hallgasd a zenéjét, ő már eleve beírta magát a halhatatlanok közé, gondolj erre! Azért a Te életed nem állhat meg!

2009. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek megszületnek, élnek, meghalnak. Ez az élet rendje. Mi ebben a hihetetlen?
2009. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, de nem hinném, hogy csak úgy reklámfogás vagy valami ok miatt ennyi embert átbasznak
2009. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hát nem tudom, szeretném azt hinni, hogy él.

2009. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!