Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok TALÁN ATTILÁHOZ?

Mit szóltok TALÁN ATTILÁHOZ?

Figyelt kérdés
Én Immmmmádom

2012. ápr. 28. 21:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Írjatok pleace!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 28. 21:41
 2/10 anonim ***** válasza:
Pleace???
2012. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát igen...Lenyalt hajú buzeráns egyéneket max tizenéves lányok imádnak,akik nemhogy az angol nyelvet,még a magyart sem ismerik xD Talán Attila?Lehet.de az is lehet,hogy miklós.
2012. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem először az jutott eszembe róla ,hogy Mester Tamás és Bochkor Gábor keveréke:)

énekelni nem hallottam,mert nem nézem azt a színvonaltalan műsort,amiben szerepel

2012. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 zenevilag válasza:
olyan talános TALÁN
2012. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nagyon imádom. Mellékesen hozzáteszem én is egy tizenéves lány vagyok aki érti az angol nyelvet és fura módon a magyart is értem. Ez azért durva megjegyzés volt amit a tinikről írtál. Ez tényleg sért. Nem kell senkit ocsmárolni ha nem ismered...
2012. máj. 2. 15:50
 7/10 anonim ***** válasza:

04-30 14:51 : "énekelni nem hallottam,mert nem nézem azt a színvonaltalan műsort,amiben szerepel"

ha nem nézed honnan tudod hogy színvonaltalan? Végül is onnan kerültek ki Caramellék meg a nagyobb tehetségek.


Az egyik előzővel ellentétben, nekem a hajáról az a véleményem hogy nagyon jó, a stílusához illik. És azt bírom benne, hogy van saját stílusa a srácnak és nem követi a divatmajmait. Megvan neki hogy Rockosabban jelenik meg, és a Weszkó csizmáival amiket imád. Jó hangja van, és szépen ki énekli a magas hangokat, ami elég nehéz.

Gigi énekel a legjobban, de nekem úgy is Attila marad a kedvencem. A kérdezővel, Rokon lelkek vagyunk mert én is imádom Attilát.

2012. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

pleace? talán please...

és ocsmárolni? döntsd el, hogy ócsárolni vagy becsmérelni.... nem mindegy ;)

2012. máj. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7. válaszoló. Tényleg rokonlelkek lehetünk. Szerintem is Giginek a legjobb a hangja de nem tudom miért az Ati valamivel megfogott. Ő az örök favolritom.
2012. máj. 14. 13:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahogy látom kihalóban a magyar nyelv...
2012. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!