Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok Selena tettéhez,...

Mit szóltok Selena tettéhez, és P! nk reagációjához? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
itt a link a cikkhez: [link] a másik pedig: mit gondoltok ahhoz, hogy a kis 12 éves Selena rajongók így védik? idézek: "Selly nem fogja ennyiben hagyni, Pink ezt még visszakapja" SZERINTEM MEG P!NK KETTÉHARAPJA AZT A KIS CSITRI PICSÁT! olvassátok el a kommenteket, kiváló szórakozást nyújt! :D én teljes mértékben P!nk mellett állok, egyrészt, mert neki van igaza, másrészt, utálom "Sellyt", és 3: nekem P!nk a király, a best, a példakép! :D de ha nem ő lenne, akkor is neki lenne igaza.. :)
2012. febr. 24. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

*Reakciójához


Elég régi cikk, de ja, én is sokat nevettem a kommenteken. :)


Jó éjt.

2012. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
viccesek:D neked is jóéjt! :)
2012. febr. 24. 21:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez már majd' egy éves történet...

Te feltettél egy kérdést azért, mert unatkoztál, és kielégítőnek találtad volna ha most itt elkezdik neked oltani Selenát? Hagyjuk már... minek foglalkozol vele, ha utálod?

2012. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tévedsz, kíváncsi vagyok mások véleményére is. felőlem szidhatnád itt P!nket, ahogy akarod, mert nagyívbe leszarnám, mert miért is érdekelne, ha én szeretem? ;)
2012. febr. 24. 23:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Eszembe nincs Pinker szidni, szeretem őt, ellenben Selenával akit ki nem állhatok, mégsem kezdek el ilyen gyerekdeden vitát szítani...
2012. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna Pinknek beleszólnia.Selena semmi olyat nem csinált, amiért beszólt neki. És mondták is h semmi káros anyag nem volt azokban a szinezékekben nem tom Pink mit pattogott akkor -_- sztem csak felakarta hívni magára a figyelmet
2012. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez esetben azért engedd meg, hogy azt mondjam, Pinknek semmi szüksége, hogy felhívja magára a figyelmet, pláne Selena Gomezzel szemben nem:)
2012. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én is így gondolom :) Ja és mondani bármit lehet! Lehet, h azt mondják nem volt benne semmi káros.. bizonyítsd! :D ..és még valami. Pink állatvédő = nem nézi jó szemmel, ha egy kis zakkant tinip*csa kedvéért, rózsaszínre festik a lovakat. esküszöm, mint egy 5 éves. :D azok akarnak rózsaszín pónikat kb....
2012. febr. 27. 15:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Selena nem egy tinip*csa-.- és ha tudni akarod ő is állatvédő, nem gondolhatja senki h kárt okozott volna a lovaknak szándékosan!! Pink felfújta a dolgot, és irigy Selre mert sokkal sikeresebb mint ő.Pink már öreg és nem naon kiváncsi rá senki:)
2012. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Selena tehetségesebb? XD ne röhögtess már.. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD meg ne mondd már, h nem kíváncsi rá senki, csak azok nem kíváncsiak rá, akik Selenákra buknak meg Mileykra és kb alig vesznek tudomást más sztárokról..:) és egész nap nyomják a disneyt meg a magicet
2012. márc. 1. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!