Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha utálom Justin Biebert...

Ha utálom Justin Biebert akkor már egyből féltékeny vagyok rá?

Figyelt kérdés
Folyton az van ha leszólom Justin Biebert mert nem tetszik a "stílusa" akkor azt ordítják rám a 13 éves Bieberimádók hogy féltékeny vagyok rá.

2012. ápr. 17. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
esetleg a sikerére, zenei téren, csajozás terén meg végképp.. őt lájkolja x millió kiscsaj, érted epekednek max...hát nem sokan. Szerintem egy a lényeg. Mindenki tisztelje, hogy a másik mit szeret, nem kell beleszólni, neked sem esik jól, ha leszólják a nagy kedvenced.
2012. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is pont erről beszélek. Azok a lányok akik szeretik Justin Biebert engem b@sztatnak folyton. Egyszer szóltam le és egyből rám támadtak. És eleve ők hozzák fel a témát nem azok akik nem szeretik. Akinek nem tetszik az nem beszél róla. De akinek tetszik az egyből leféltékenyezi a másikat. És akkor visszaszólunk aztán mi vagyunk féltékenyek. És nincs kedvem már leírni hogy miért nem vagyok féltékeny rá mert itt is már én meg csomó mások is leírták: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__2849992..
2012. ápr. 17. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem, csak nem akarják elhinni, hogy valaki nem kedveli JB-t.
2012. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 chrishu ***** válasza:
60%
Rám is azt mondják, hogy az vagyok. Hidd el, a pénzét elfogadnám, de a stílusát, az arcát és a fiúját nem ;D
2012. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy az... Mondjuk a környezetemben 10 lányból 8 szereti, de oly mértékben, hogy minket, ottani fiúkat is olyanná akarnak változtatni (haj, zene, stb.. fuj!!!). Na itt jön az, hogy leszarozzuk, és jön a duma, hogy majd ha mi is ennyit értünk el meg féltékenység blablabla... Nem kell velük törődni. Amelyik lánynak JB a férfiideál, az nem látott pl. Rambo-t vagy Terminátort.... De ez már a média hibája :(
2012. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Na, én lány vagyok és szeretem Justint, de mégis van pasim és nem JB-t tartom az ideálnak! Nem kéne általánosítani! -.-
2012. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te sötét vagy!! Direkt írtam, hogy 10-ből 8 lánynak tetszik. Inkább tanulj meg értelmezni egy mondatot. Sajnos nem találkoztál azokkal a lányokkal. :( mintha minden fiúnak olyannak kéne lenni, mint ez a homokláda.
2012. aug. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!