Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha valaki msnen barátkozott a...

Ha valaki msnen barátkozott a kedvenc énekesével akkor van esélye hogy lehessenek nagyon jóba?

Figyelt kérdés
pl.barátság,esetleg több.
2012. febr. 15. 21:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
ő köztudott hogy tud angolul,és én is elég jól.tehát nem magyarul beszélünk.vagy olyan is volt hogy annyit hogy ,,köszi" az anyanyelvén írt.meg beírtam google-be a magyart,ott lefordítottam az ő nyelvére és akk úgy válszolt.azt,hogy kicsoda,azt inkább meg se mondom:)
2012. febr. 16. 17:26
 12/19 anonim ***** válasza:
nem értem miért nem mondod el...névtelen vagy senki sem fogja kideríteni ki vagy, ki sem röhöglek, csupán kapok egy képet erről az egészről...
2012. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
azért nem írom meg,hogy ki mert félek a reakcióktól.az is érdekelne,hogy ,nincs egy olyan kérdés,amire ha rákérdezek,tuti hogy kiderül hogy igazi-e?mert azért nem mindegy.leírok még valamit:pár beszélgetés után vettem a bátorságot,és megkérdeztem,hogy lehetünk-e barátok.és azt a választ kaptam hogy ,,azt hitte már azok voltunk".persze angolul ezeket.na erről mik a vélemények?:)őszintén szólva,én mindenre számítottam,de erre aztán nem.ebből nektek mi jön le?
2012. febr. 16. 17:31
 14/19 A kérdező kommentje:
olyan is volt hogy kérdezte mit csinálok,és írtam hogy azt a számát hallgatom,és akkor írt nekem egy sort a számából.én a másodikat,és így tovább írtunk néhányat.ez tipikus kamu-dolog vagy tipikus igazi?ha leírnám ki az,szerintem kiröhögnétek,és kapnék a fejemre.
2012. febr. 16. 17:34
 15/19 anonim ***** válasza:
a legvalószínűbb, hogy valaki, aki esetleg szintén rajongó, vagy csak szimplán utánanézett dolgoknak, kiadja magát ennek a valakinek (tényleg leírhatnád ki az, nem fog senki megenni). egy nemzetközi sztárról beszélünk? szerintem nem ő az, kamu :(
2012. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Justin Bieber?
2012. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Justin Bieber biztos nem, mert ő angol anyanyelvű, a kérdező meg azt mondta, a sztárja nem az. Amúgy nem bántani akarlak, de ha már így áll a helyzet, szerinted még jobban kiröhögnénk, ha leírnád ki az? Még csak az email címedet se tudjuk, felhasználóneved sincs, ha már ennyit be mertél vallani, a többit is elmondhatnád. Minek írtad ki ide a kérdésedet, és minek vársz választ, ha nincs elég infó?
2012. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia kérdező! :)


Kiderítettél valamit?

2012. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, igazad van Rohamsisak.
2012. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!