Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki hogy gondolja hogy kinek...

Ki hogy gondolja hogy kinek kellett volna megnyerni a Grammy-t? Mit gondoltok Adele-ről hogy ő nyerte meg?

Figyelt kérdés
Nekem Adele a kedvencem, úgyhogy nem panaszkodok. Kíváncsi vagyok hogy kinek ki a kedvence.
2012. febr. 15. 13:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Mármint melyik kategóriába?

Adele-lel meg úgy vagyok, hogy igen tehetséges, igen nyerjen 1 Grammy-t, de már untig elég belőle... a legunalmasabb sztárok egyikének tartom, és kissé irritál már, hogy mindenhol csak az ő nevét hallom.

2012. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Detro ***** válasza:
80%

Ez egy kicsit se meglepő...

Remek csapat áll mögötte és még nyomni is fogják a továbbiakban amit én nem is sajnálok...

2012. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek Detro válaszával. De nem értem hogy miért lenne unalmas sztár???
2012. febr. 17. 18:03
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Jó hangja van Adele-nek , de nekem már túl egyhangú...nem tudom pontosan, hogy miért, de már kezd unalmassá válni. Pedig tényleg nagyon jó hangja van.
2012. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Mert nem látok benne semmi fantáziát, az én ízlésemnek ez unalmas... egy jó hangú nő... semmi több.
2012. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pedig nem hiába van neki a legjobb hangja mert ő nyert 6 kategóriában. És legalább nem műp*csa mint pl Rihanna. Én nem tudom megunni, nagyon humoros, jófej, "hülye", bolond. És hasonlít rám kb 10 dologba. Sosem fogom megunni. És én alig hallom a nevét, mert hogy ti mindenhol azt halljátok. Énis szeretném mindenhol őt hallani! Meg nem az a neve hogy Miss P*csa.
2012. febr. 17. 20:07
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves első! Mondd már el hogy hol hallod mindig a hangját!
2012. febr. 17. 20:09
 8/17 A kérdező kommentje:
Mármint nem a hangját hanem Adele-t.
2012. febr. 17. 20:09
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj kérdező...jól érzem, hogy szeretnél "megtéríteni"?:D Hagyd már abba a kötekedést... ha én unalmasnak tartom akkor annak tartom, ne magyarázd már meg, hogy akkor is jó, mert számomra nem és kész. Én elfogadom ha szereted, akkor te is fogadd el, hogy én nem. Lépj tovább.
2012. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezt jól írtad kérdező!Rihanna tényleg egy műp.icsa,és a hangja is szar.
2012. febr. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!