Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki hogy gondolja hogy kinek...

Ki hogy gondolja hogy kinek kellett volna megnyerni a Grammy-t? Mit gondoltok Adele-ről hogy ő nyerte meg?

Figyelt kérdés
Nekem Adele a kedvencem, úgyhogy nem panaszkodok. Kíváncsi vagyok hogy kinek ki a kedvence.
2012. febr. 15. 13:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon tehetséges, és szép hangja van, stb, nekem csak egy bajom van vele, ha 1-nél többször hallom meg a számát/hét, akkor az öngyilkosság vágya kerülget.

Tönkremegyek tőle!

De mivel ez senkit nem érdekel, gratula neki!

2012. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Rihannának kellett volna megnyernie, őt imádom, de Adele is megérdemelte végülis mert neki is nagyon jó hangja van.
2012. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
nekem is adele a kedvencem itthon szinte csak őt hallagtom a családom már szinte útálják annyira meg unták.. :D szal én szeretem ezért egyértelműen neki adtam volna a díjakat..de aki nem szereti az a saját vélemyénye ne mkell ráerőszakolni
2012. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Inkább ő mint Rihanna.
2012. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

Adel...:DDDDDDDDDD

jó hangja van ennyi. Amúgy természetes, hogy Ririnek kellett volna megnyernie*.*

Adele szerintem is nagyon unalmas és nem színpadra való.

2012. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nagyon szar hangja van! bárkinek jobban örültem volna aki megnyeri!
2012. márc. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Szergej55 ***** válasza:
Látva a mostani felhozatalt, megszüntetnék bármilyen díjazást.
2012. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!