Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vajon keres (tet) i a családja...

Vajon keres (tet) i a családja Rakonczay Gábort, az eltűnt kenust?

Figyelt kérdés
Február 6-a óta nem tudnak vele kapcsolatot teremteni. Én drukkolok neki, de én a családja helyében már rettentően ideges lennék. Felesége tök nyugodtan nyilatkozgatott tegnapig, hogy érzi, nincs baja a kenusnak (aki az Atlanti óceánt akarja átevezni elsőként, egyedül).
2012. febr. 15. 16:57
 1/8 anonim válasza:
Nekem is elég furcsa a feleség viselkedése, mosolyogva nyilatkozik, de lehet, ez csak álca, nem akarja kifelé mutatni, hogy ideges. Egyébként hallottam, hogy az óceánon lévő hajókkal közölték, hogy mindenki tudjon róla, eltűnt.
2012. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hát ezen én is ledöbbentem,hogy milyen nyugodt a felesége.Én már kisírtam volna a szemem a nagy aggodalomtól.Én úgy hallottam,hogy nem kerestetik,hanem bíznak benn,hogy 80 nap múlva a kijelölt helyen találkoznak.Hát nem tudom...Nekem ebbe a storyba vmi nem tetszik.

De azért bízom bent,hogy épségben,életben van!Bár szerintem elég nagy őrültség egyedül az óceánon!

2012. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én olyat hallottam, ami elég valószínűnek hangzik, hogy ez az egész csak reklámfogás, így az egész ország felkapta a fejét a történetre, és majd hatalmas visszhangja lesz, amikor "előkerül". Nem hiszem, hogy ha valóban 2 hete nem tudna róla semmit a felesége, akkor ilyen nyugodt lenne.
2012. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Erre már én is gondoltam,írtam is,hogy valami nem tetszik ebbe a storyba.Kiváncsi leszek,hogy folytatódik.
2012. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a feleség higgadtsága megdöbbentő

sztem nem akar szembenézni az esetleges rossz hírekkel nem hiszem h titkol valamit

2012. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen, már keresik.

[link]

2012. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Köszi a linket,elolvastam.

Remélem még él...

2012. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyi esze van hogy kenuval mén az óceánra?Szinte egyenlő az öngyilkossággal!Remélem azért nincs neki baja!
2012. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!