Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Titeket is idegesít ez a...

Titeket is idegesít ez a Szabó Zsófi?

Figyelt kérdés
Mindig csak őt látni a TVben, egyre idegesítőbb, nem értem mit esznek rajta, tiszta beképzelt. Már TV-t se nézek csak ne lássam, és rajta kívül mindig csak ugyanazokat látni, monoton menetel az egész TV. Való Világ, Fókusz, Aktív, Hajdú Péter stb...Kibírhatatlan, van kábel TV itthon de azokon a csatornákon is csak a lerágott csontok mennek. A média már nem tud olyan jó műsorokat kreálni mint anno. Szóval csak arra akarok ezzel kilyukadni hogy egyre több ún sztárocska van akik nem csinálnak semmit csak mutogatják magukat és azt hiszik magukról hogy ők az ászok. Nem provokálni akarok, csak elegem van.

2012. febr. 3. 20:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Borzalmas "színész", szarul artikulál, idegesítően pofázik, kényesen húzza a száját, beképzelt és még dagadt is.

Felgyújtanám a tv-t, mikor meglátom benne.

Meg ez a sok más szar műsor...

Nekünk is van kábel tv-nk, de az is ugyanolyan nézhetetlen.

UTÁLOM A TV-T!

2012. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek, rettenetesen pocsék színész és embertelen ahogy viselkedik. Nem is az zavar hogy kövér hanem hogy beképzelt erkölcstelen kis csitri, folyton csak őt látom ahogy bohóckodik és lejáratja magát, legszívesebben felpofoznám, komolyan nagyon irritál a csaj.
2012. febr. 4. 20:59
 13/17 pagan ***** válasza:
én is nagyon utálom azt az affektáló k..t,bekapcsolom a tévét és már ezt és ehhez hasonlókat látok,rémes..
2012. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A jóban-rosszban alapvetően egy szánalmas ripacsválogatott,de a "művésznő" még ezt a szintet is jócskán alulmúlja.Egy színházba nézőnek se engedném be,nemhogy szerepelni!Ha nem lenne a híres papa,mehetne strichelni - ahhoz láthatóan van tehetsége bőséggel.

Szégyen gyalázat az egész "nő".

2012. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Boooorzalmasan idegesítő:S

Az ismeretterjesztő csatornákon nincsenek celebek, meleg szívvel ajánlom minden kedves embertársamnak, akiknek hozzám hasonlóan elegük van ezekből a "szórakoztató produkciókból".

2012. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az apukája híresebb és tiszteletreméltóbb szerintem:) Vagy a papája, nem is tudom:).. Engem nem zavar, ha olyan dolog megy a tévében, ami nem érdekel elkapcsolom. De jogos a kérdésed, tényleg vmi nem stimmel a műsorokkal és sokszor a benne szereplőkkel :)
2012. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2012. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!