Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Titeket is idegesít ez a...

Titeket is idegesít ez a Szabó Zsófi?

Figyelt kérdés
Mindig csak őt látni a TVben, egyre idegesítőbb, nem értem mit esznek rajta, tiszta beképzelt. Már TV-t se nézek csak ne lássam, és rajta kívül mindig csak ugyanazokat látni, monoton menetel az egész TV. Való Világ, Fókusz, Aktív, Hajdú Péter stb...Kibírhatatlan, van kábel TV itthon de azokon a csatornákon is csak a lerágott csontok mennek. A média már nem tud olyan jó műsorokat kreálni mint anno. Szóval csak arra akarok ezzel kilyukadni hogy egyre több ún sztárocska van akik nem csinálnak semmit csak mutogatják magukat és azt hiszik magukról hogy ők az ászok. Nem provokálni akarok, csak elegem van.

2012. febr. 3. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kicsoda ő egyáltalán?
2012. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
a Jóban Rosszbanos Betti Tanakis, egy idegesítő szőke p.csa. A semmiből került elő.
2012. febr. 3. 20:05
 3/17 anonim ***** válasza:
nem
2012. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
még így se tudom ki ő,lehet hogy az én hibám
2012. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
őszintén szólva én se tudom ki ez...de a csapból is ő folyik
2012. febr. 3. 20:12
 6/17 anonim ***** válasza:

Esetleg neten nem tudsz nézni filmeket?

egyébként egyetértek veled kérdező, pár napja jöttem csak haza, bekapcsoltam a Tv-t és állandóan ezek a színvonal alatti programok vannak, unalmas személyekkel... már várom mikor megyek vissza

2012. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

nyugtasson meg az, hogy én sem, és az előttem szólók sem tudták ki ő!

tehát ha nem annyira híres, és mi nem ismerjük, akkor egy senki!

:)

2012. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ahogy a legtöbb cölöb :) igazad van
2012. febr. 3. 21:19
 9/17 anonim ***** válasza:
Szörnyű egy fajzat. Irritáló kis médialotyó, akit a rokonság szépen beprotezsált a celebvilágba. Annyit is ér.
2012. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
engem az idegesít h ilyen meg olyan szépségnek elmondják, de hát én nem ájulok el tőle, arca szép de ennyi ,teste nem jó
2012. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!