Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek róla, hogy...

Mi a véleményetek róla, hogy 30 év körüli sztároknak 17-18 éves barátnője van? Pl. Solti Ádám, Caramel

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 21:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem csak celebeknél van ilyen. A 30 körüli pasik nem azért nem ismerkednek 30 éves nőkkel, mert hiány van belőlük, hanem mert egy korukbeli nőnek kellene valamit nyújtani, az nem ájulna el a puszta létüktől. éretlen gondolkodásra vall az érintett pasik részéről.
2012. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
31%
Szerintem, nem kell sztárokat felmutatni ehhez a példához, mert igenis, ha egy nő hosszútávú kapcsit akar, akkor nem egy 25, hanem egy tőle idősebb pasit választ. Elég bizarr, de sajnos abban a világban élünk, hogy egy fiatalabb pasi nem hű, és ha a nő biztonságban szeretné érezni magát, akkor egy érettebb pasival kezd. Amennyiben kihasználásról van szó, az már igazán az ő dolguk. Nekem is több 30at betöltött pasival volt dolgom, mint 20as. (21 évet töltöttem novemberben)
2012. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
49%
Aki előttem írt jól látja, bocsi, a lány szemszögéből néztem:P
2012. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12 egy olyan orbitális igazságot fogalmazott meg, amelyet egyes him egyedek felfogni se tudnak, és azt mondják, hogy a pénz kell a nőknek az ídősebb pasiktól.
2012. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ezek az alakok sztárok?

(Remélem, ezt nem moderálják ki. A véleményem a dologról az, hogy kit érdekelnek a magánügyeik? A VÉLEMÉNYEM, hangsúlyozom, ez a szó szerepelt a kérdésben.)

2012. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Celebkent en is a fiatal husikat fogadnam el. A lany bekerul a mediaba en meg tomhetem a feszes popsijat. Mindenki jol jar...
2012. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!