Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet nekem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet nekem is olyan széles állkapcsom mint egyes sztároknak?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar, hogy keskeny az állkapcsom és ha nem eszem eleget, akkor úgy nézek ki mint egy alultáplált, mert beesettnek tűnik az arcom. Ha meg sokat eszek, akkor minden rendben van, csak akkor meg meghízik az ember. Ez meg nem jó, mert alapból elég jó izmos gyerek vagyok, de akkor zsír rakódik rám. Ha sokat eszek akkor az arcom és megduzzad és nagyon sok lánynak tetszem, de ha nem eszek 1 nap pl akkor összeesik az arcom, ráncos lesz a beesettség miatt és nem annyira teszem a lányoknak és mind azt mondják, hogy mi van veled így lefogytál?


[link]


2011. okt. 18. 10:02
 1/7 A kérdező kommentje:
jav. tetszem.
2011. okt. 18. 10:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Cső!


Kezdj el gyúrni, és egyél többet. Meg igyál sok vizet. Ha tökös vagy, akkor a hasadon egyre kevesebb lesz a zsír, nő a vállszélességed (és bocsi, de azért ez utóbbi nem ártana).


Ami viszont az igazi hasznos hozadék lenne: kicsit "ödémásabb" lesz az arcod. Nem tudom hogy pontosabban a víz rakódik-e be a kötőszövetekbe vagy a zsír de tuti hogy kerekebb lesz az arcod.


Én is gyúrtam anno, és kikerekedett a fejem, meg a bicepszem is. A hasam meg természetesen jó kockás maradt/lett.

Abbahagytam a gyúrást, és már kb. 1 héttel később olyan markáns arcvonásaim lettek, mint egy gebének. De most már így van...

2011. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ismerős a szitu....ha reggel nem eszem rendesen egész nap beesett a szemem és az arcom....de ez akkor drasztikus, amikor keveset is iszom,már mint folyadékot!!!!

..ha reggel normálisan reggelizel,akkor ez elkerülhető....

...napi 2L vizet igyál,akkor nem lesz beesett az arcod és a szemed...

2011. okt. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, köszi a jó tanácsot, de elég széles a vállam, a képen csak össze van húzva, fel van húzva, csuklyásizom kiemelőként. Am rendben van amit írtál.
2011. okt. 18. 10:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Jah oké, most látom hogy támaszkodsz.

Amúgy most már az eredeti kérdésre is válaszolok:


Nem lehet széles állkapcsod, még akkor sem, ha megfeszülsz.

Ha az állcsúcs szélességére gondoltál, akkor hatványozottan igaz az, amit 1 sorral fentebb írtam.


Ez genetika. És nem, még a gyúrás sem szélesíti.

Bár... Ha betunningolsz magadba egy kis NÖVI -t, akkor szélesedik az állkapcsod, de megnő a füled, az orrod, és összezsugorodik a hipofízis. Megér ennyit? :D


Szerintem nem. Már csak az ára, és a kétséges legalitása miatt sem.


Szeretnék pontokat kérni, mert rám férne.


Első

2011. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet nekem is olyan széles állkapcsom mint egyes sztároknak?

öreg,neked beteg az agyad!!!!!!!!!Te normális vagy?

Milyen kérdés ez itt!!!!Szedjél növekedési hormont te beteg barom akkor olyan lesz az állad mint Arnoldnak!!

2011. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arnold Schwarzenegger nem szedett növekedési hormonokat tudomásom szerint az már csak a maiaknak van, mint ahogy a kreatin-monohidrát is.
2011. okt. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!