Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egyszerű a kérdésem. Miért...

Egyszerű a kérdésem. Miért tetováltatta a "HIV" feliratot Jonathan Davis a Korn énekese? Tudomásom szerint nem fertőzött. Www.Tattoosbydesign.com/celebrities/images/korn2. jpg

Figyelt kérdés

2011. dec. 29. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
még kisbetűkkel sem jó a link
2011. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már megtudtam a választ. Passz tegnap ég jó volt de köszi :)
2011. dec. 30. 22:29
 3/5 A kérdező kommentje:
*m
2011. dec. 30. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:
és mi a válasz? :D
2012. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Részlet Jonathan Davis biográfiájából a Starityről:


Becenevét a "HIV"-et, a faget után kapta, ugyanis a középiskolában kiközösítették öltözködése miatt.

"Mindenki azt hitte, b*zi vagyok. P*csának, meg királynőnek becéztek. Ezért inkább elvicceltem a dolgot, hogy könnyebben megbarátkozzak vele." Ennek emlékére tetováltatta bal vállára a HIV feliratot: "Az a tetkó valószínűleg megmentette az életemet. Tudod, mikor a szenvedély és nemi vágy az eszed fölé kerekedik, rápillantottam a tetoválásra, és emlékeztem, a vírus kint van, és nem tudod, ki hordozza."

2018. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!