Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szidják olyan sokan...

Miért szidják olyan sokan Janicsák Vecát?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=7caYserNK68&feature=colike

borzalmasak ezek a hozzászólások !


2011. dec. 27. 14:55
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
jólvan kedves veca fan írtam hogy nem akarok/fogok fanokkal vitatkozni, ez ,amit a veca fanok irogatnak hogy: ha nem tetszik ne hallgasd , te biztos nem tudnál így énekelni mint ő... stb: ezek csak szánalmas kifogások a rajongóktól ,egyszer esküszöm elmegyek a koncertjére és beszélek vele , és ha télleg "csodás emberke" mint ahogy a rajongók mondják akkor nem fikázom többet. Akkor már csak fluort mm-et sp-t fogom fikázni ,de azokat aztán teljesen jogosan. Egyébként csak neked elárulom, hogy szerintem a jobb számai annak a ....janicsáknak: szenvedély , menny és pokol , na ezek a normális számai , az összs többi hányás mint pl: labirintus, most kúrnak pontosan ...stb.
2012. jan. 2. 16:05
 22/26 anonim ***** válasza:

konkrét, normális választ még mindig nem kaptam a kérdésemre,hogy miért utálod?! mi az Oka ????? hablatyolsz össze vissza. Amugy Én nem mondtam h szeretned kell, nem kell szeretni, és sem szeretek sok énekest, de akkor sem írhatunk ilyen gyűlölköző kommenteket érsd már meg, nem birod felfogni azzal a csöpnyi agyaddal??-.-"

Jó tudod mit? tudni akarod miért tartjuk mi rajongók ahogy te mondod "csodálatos emberkének" Vecát, akkor leírom, én miért szeretem: Imádom a hangját, a személyiségét, a dalait aminek van mondanivalója, nem csak ilyen összetákolt kis szar mint a mizu, meg lájk meg társai. Egy nagyon jólelkű embernek tartom, őszinte, foglalkozik a rajongóival, szereti őket.És nem azért énekel h " sztár" legyen hanem mert ő élvezi ezt szivből csinálja.

Szal megkérlek hogy ne irj róla olyan trágár dolgokat a videói alá!!!!

2012. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Örülhetsz ,Veca fan. Nem írok a videóihoz több negatív kommentet , de sp-hez fluorhoz mm-hez kétszer annyi mocskolódást írok ,és ott már nem érdekel ha valakinek nem tetszenek a "kedves kis" hozzászólásaim. Vylona.
2012. jan. 3. 15:23
 24/26 anonim ***** válasza:
Rendben.Örülök h nem fogsz.
2012. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

féltékenyek rá hogy nekik nem sikerült bejutni az xfaktorba vagy épp hogy nekik nincs jó hangjuk


Ezt én írtam nem rég, nos én nem vagyok veca fan sőt de nem kell szidni valakinek tetszik valakinek nem !Képzeljétek el milyen lenne a világ ha mindenki ugyan azt szeretné

Én nem szeretem vecát de én nem szidom!Ha valakinek nem tetszik ne foglakozon vele én is ezt teszem!

2012. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Fura módon megszerettem azt a nőt. És tőlem aztán naon furcsa hallani ezt ,de a Szenvedély című száma utánozhatatlan
2012. jún. 6. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!