Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szidják olyan sokan...

Miért szidják olyan sokan Janicsák Vecát?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=7caYserNK68&feature=colike

borzalmasak ezek a hozzászólások !


2011. dec. 27. 14:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Tucatkornyikáló, az ilyen Megasztáros, Csillag születikes, X Faktoros tinidalnokok mind bóvli kategória. Évente lemegy 3-4 ilyen műsor, unalmas már.
2011. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

A többségnek az a baja, hogy ezt a számot Janicsáknak tulajdonítják. Hány meg hány olyan kommentet olvastam a Quimby-nél, hogy milyen szar az a feldogozás, pedig az az ő számuk !

Nézd meg, több, mint 4 millió nézettséggel.

Az ő előadásában holmi nyálas, tucat szerelemről nyivákoló zenének hat, amikor nem az.


Nem mellesleg engem borzalmasan idegesít a sipítós orrhangja, szóval lehet, hogy másokat is.


Aláírom, az illetőről vall, hogy nem bírja kulturáltan kifejezni a véleményét, de sok helyütt igazat adok.

2011. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%
féltékenyek rá hogy nekik nem sikerült bejutni az xfaktorba vagy épp hogy nekik nincs jó hangjuk
2011. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%
basszus irigyek rá, és féltékenyek, mert Veca az egyik legjobb énekesnő. de azt értem ha vki nem szereti akkor is miért kell ilyen trágár és undorító módon véleményt mondani-.-" Felakasztani való emberek komolyan mondom!!
2011. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
33%

Megmondanád, hogy miért lennék rá irigy és féltékeny ?

Annyira nevetséges ez a védekezés a rajongóktól. Van nekem saját életem, nem kell féltékenynek lennem senkire.


Szállj már le a földre, basszus.

2011. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
ennél szebben nem, tudtam kifejezni magam , nagyon gyűlölöm azt a nőt !
2011. dec. 29. 14:07
 7/26 anonim ***** válasza:
35%
kérdező miért vagy álszent?? feltetted ezt a kérdést miközben te ugyan ugy utálod Vecát, mint az a néhány kretén akik irogatnak a videói alá-.-""""" te szánalmas csótány...
2011. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
33%

Majd pont te fogod megmondani, hogy kit szabad utálni, és kit nem.


Mindnekinek JOGA, érted, JOGA van szeretni és utálni valakit, akkor is, ha a fejed tetéjere állsz. Nem mellesleg, én a kérdezőtől nem ovlastam, hogy meg akarja ölni, meg különböző módon eltünteni a föld felszínéről.


Viszont arról vitatkozhatnánk, hogy ki sértget kit.

" Szánalmas csótány"<--- ismerős ?

2011. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%

Igen basszus sértegetem,mert qrvára felbassza az agyam h ilyeneket ír h gyűlöli őt. ÉS közbe meg felteszi ezt a kérdést, és hozzáteszi azt álszent módon h "borzalmasak ezek a hozzászólások" ÉS mi ez h gyűlöli?? Veca bármivel is megbántotta, amivel ezt az érzést váltja ki belőle???:O Szerintem NEM!Gyűlölni olyan embert gyűlölünk akik rohadtul megbántottak,megaláztak, vagy bármilyen módon ártottak nekünk!

És biztos vok benne h a kérdező is azok közé a kommentelők közé tartozik akik olyan undorító dolgokat írtak a videói alá! -.-"

2011. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%
Olyan jókat röhögök rajtad, hogy így felhúzod magad :D
2011. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!