Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szidják olyan sokan...

Miért szidják olyan sokan Janicsák Vecát?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=7caYserNK68&feature=colike

borzalmasak ezek a hozzászólások !


2011. dec. 27. 14:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
enyi vagy te, igazam van és nem tudsz mit írni rá :) csak ilyen gyenge szöveget....pff
2011. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Én utálom janicsákot ! a videó alatt már leírtam , hogy miért !!! és te szeresd , ha neked bejön az ilyen....mint janicsák!
2011. dec. 30. 22:29
 13/26 anonim ***** válasza:

Nem érdekel hogy utálod-.-" ,mert több százezer ember pedig imádja és ez a lényeg!! Az a néhány semmirekellő,aki nem szereti és ráadásul ócsárolja az huzza le magát

a wc-n.ez a véleményem

2011. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
ja és nyugodtan lepontozhatsz látom az előző komijaimban is megtetted-.-
2011. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
mert te irogattál nekem a youtubeon ?
2011. dec. 31. 11:51
 16/26 anonim ***** válasza:
nem írtam neked ott semmit, én ezen az oldalon gondolom h lepontoztál. am meg most gondolkozok te vagy az a Vyolin vagyki a youtubról akkor?
2012. jan. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
én vagyok vylona. hát aztán ! :)
2012. jan. 1. 20:57
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
szörnyű dolgokat írtál Vecáról!! te mégis hogy képzeled ezt? undorító vagy-.-" neked hogyan esne ha vki ilyen szinten szidna ??szánalmas vagy
2012. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
nem szívesen vitatkozom veca fanokkal , de ha bebizonyítod , hogy tényleg olyan "csodás emberke" akkor törlöm a gyalázkodó kommentjeimet.
2012. jan. 2. 14:13
 20/26 anonim ***** válasza:

Így is ugy is törölve lesz, mert az ilyen aljas kommenteket törlik!! Bizonyítsam be? Nem fogok semmit bizonygatni,mert ha van egy kis emberi érzés benned, akkor láthatnád h Veca jóember, jólelkű. És nem érdemli meg h igy beszéljenek róla.

Az egy dolog h nem bírod a hangját, de mire jó az h ilyen szinten gyalázod őt?? Megbántott ő vmivel? Neked jól esne ha a te kedvenc sztárodat igy ócsárolná vki??

Nem tudom miféle ember vagy te, de az biztos h nagyon gonosz, és velejéig romlott vagy.Aki ilyen szinten képes egy másik embert szidni,aki ráadásul nem ártott neki,arra nem tudok mást írni. Olyan dolgokat is írtál amiben a családját szidtad-.-" te elgondolkozol azon h milyen szavakat írtál le? A te családodat vki igy szidná mit szólnál?Nem tudom felfogni h vkiben h lehet ennyi gyűlölet olyan ember iránt, aki nem bántotta!!

am hány éves vagy őszintén?? és írd már le h mire jók azok a gyalázatos kommentek? és miért utálod őt ennyire?

2012. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!