Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szecsődi Karcsi magáról: "Nem...

Szecsődi Karcsi magáról: "Nem fiú, nem lány, nem hetero, nem meleg, nem biszex, csak én" Nem cuki?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 14. 20:50
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
32%

A buzıságról tudjuk, h létezett korábban is. A transzszexualitás viszont nem, ez egy liberális kitaláció, amiből aztán valódi betegség lett. Már csak emiatt is az emberiség egyik legszörnyűbb mételye a liberalizmus, na meg azért, mert mindent el akar törölni, ami értékes a világban: nemzet, hagyományok, család, józan ész, stb.

A buzık meg a transzik már eleve mentálisan sérült, beteg emberek, akár elnyomják, akár nem.

Igen, a tévképzeteket eloszlatják, ha évezredekig éltek is, ezért hiszek benne, h el fognak tűnni ezek a néhány évtizedes liberális dogmák is vmikor :)

Sajnos én nem tudom rád azt mondani, h értelmesnek tűnsz. Valóban, az emberek nagy része birkatermészetű, és mindent elhisz, amit a tévében mondanak. Te is ebbe a csoportba tartozol.

2013. szept. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
30%

Sajnálom,hogy így vélekedsz:)

Nem tudom te milyen tvről beszélsz:)

Attól,mert számodra csak egyféle dolog az érték,attól még nem jelenti azt,hogy más nem az.

A meleg emberek is a család részei.A józan ész pedig azzal egyenlő,hogy felfogunk vmit,illetve elképzeljük magunkat más helyzetében.Attól,hogy te a többséghez tartozol,attól még más,aki nem,az nem bolond vagy kevésbé értékes.

Hagyományok???

Engem totálisan hidegen hagynak a hagyományok,de tiszteletben tartom,ha vkinek ez fontos.

Minden ember egyszer él,és joga van úgy élni,amilyen,ahogy jól érzi magát,nem pedig mások által ráerőltetett hagyományokkal.

Valahol hagyomány minden vasárnap húslevest enni,én akkor is utálom,mert nem ízlik.

A hagyományokkal az a baj,hogy az emberek gondolkodása változó,nem mindenki azt szereti,amit te...

Nem a liberalizmus az agymosás,hanem az elfojtás,az úgy teszünk,mintha bizonyos dolgok nem léteznének.

2013. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom,te hol hallottad ezt,mint kitaláció?:D

Ugye,most csak viccelsz?:D

Ja,vki kitalálta,hogy vki olyan.

Ez egy belső érzés,az ember azonossága.Ezt nem lehet kitalálni.

Te mikor döntötted el,hogy heteró leszel?

Azt ki találta ki?Senki....

Ez egy belső érzés,hogy mihez vonzódsz...

Az embernek vannak érzékei,amit semmilyen eszme,vagy kitalált dolog nem tud befolyásolni.Pl,ha te nem szereted a húsleveset,akkor hiába menő azt szeretni,te akkor sem tudod szeretni,mert neked vmiért az taszító.

Az evolúció erre épül,minél sokfélébb egyedekből áll egy faj,annál életképesebb.

2013. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
39%

Véleményem szerint két nagyon fontos oka van,annak,hogy létezik homoszexualitás.

1.A szaporodás csökkentése,mérséklése,a túlszaporodás elkerülése.

2.A második inkább szociális dolog.Vannak heteró emberek akik bár képesek szaporodni,de az utódaik gondozására alkalmatlanok vagy nem is akarják azt,az ő gyerekeiket simán felnevelhetik arra alkalmas melegek.

Ezzel erősítik a faj életben maradását.

És erről készültek is felmérések,be is bizonyították,h a melegek jelentős része támogatja pl unokaöccsét vagy unokahugát vmilyen formában...

2013. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Mellesleg az eszméket és a szexualitást ne keverjük,mert nem fedik egymást.

Ismerek melegek és heterók között is egyaránt szabad szelleműeket és konzervativokat is.

2013. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
0%

"A meleg emberek is a család részei." Minden ember meleg, 36,5 fokos. Akikre te gondolsz, azok a buzık, ők nem a család részei, mert 2 buzı soha nem lesz egy család. A többséghez tartozni pedig nem ugyanazt jelenti, mint egészségesnek lenni. A buzıság betegség, a transzszexualitás pedig ennek egy súlyosabb formája.

A húslevesevés hagyomány, a heteroszexualitás pedig egészséges és normális viselkedés. Előbbit az követi, aki akarja, utóbbit minden egészséges lelkű ember.

Én nem találtam ki, h hetero leszek, csak egészségesen születtem és egészségesen neveltek, így hát normális szexuális beállítottságom lett.

2013. szept. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
30%

A család részei,mivel a heteró családokba születnek,ha nem értetted volna.Neked is van meleg rokonod,max nem tudsz róla.

Nevelés?Ugye csak viccelsz?A nevelésnek semmi köze nincs a szexuális orientáció kialakulásában.

A kirekesztés és a homofóbia viszont látom jól sikerült nálad,így neveltek akkor téged.....

Egészséges lelkű?Hát a melegek többsége egészségesebb lelkületű,mint az ilyen begyöpösödött világnézetű emberek többsége.

A jellemnek sincs semmi köze a szexuális orientációhoz...

Mindegy maradj ebben a buta tudatban,amiben élsz...

De ne csodálkozz majd,ha egy környezetedben élőről tudod meg ezt,mivel kb az emberek 10% meleg....

2013. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
52%

Család nem attól lesz vki,hogy az egyiknek pinája van,a másiknak meg farka...

A család egy szeretet közösség,akik együtt bírkóznak meg az élet problémáival,legyen az anyagi,egészségügyi,akármilyen.

Van,aki az anyukájával él,van aki a testvérével,van,aki a párkapcsolatával,attól,hogy nincs gyerekük,még ők is egy család.Túl szűken értelmezed a család fogalmát.

Akkor akik örökbefogadnak ők sem egy család,mert nem ők csinálták a gyereket:)

Sajnálom az ilyen szűk látókörű embereket,mert aki ezeket az alapvető dolgokat nem tudja elfogadni,akkor milyen családban lehet ő probléma megoldó vagy társ,megértő fél.

Neked fenntartásaid vannak az emberekkel kapcsolatban.

És szerinted,ha nem család,akkor egy melegnek mit kellene tennie?Éljen élete végéig egyedül???Vagy legyen egy heteróval,és akkor ők már család?????

Ismerek olyat,ahol a férfi meleg,aztán társadalmi nyomásra elvett egy heteró nőt,nem szexelnek,nincs köztük semmi intimitás,úgy élnek,mint a lakótársak,aztán a nő sem boldog és ő sem,de a szemedben ők egy család.....

Ha te ilyen családokat tartasz jónak,az elég baj....

2013. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
30%

Semmi empátia nincs benned.

Azért,mert nem születtél semmi átlagon kívüli tulajdonsággal.

Aminek max örülhetsz,mert átlagosan könnyebb az élet,de,hogy még el is taposnád,azokat akik nem átlagosak,kb annyi volt az esélye,mint neked.

Néha elgondolkodom,hogy értetnénk meg magunkat egy esetleges idegen civilizációval,ha még egymást sem értjük meg.............


Én,ha pl látok egy rákos,tolószékes embert,nekem az jut eszembe elsőre,h akár én is lehetnék az,nekem szerencsém volt.A beteg lelkületűeknek,ahogy te fogalmaztál pedig az,hogy miért vannak itt???

Régen a balkezeseket is átakarták nevelni,mert szerintük az beteges volt.

De ugye ma már te is kinvetnéd,azt aki ilyet mond.

100 év múlva pedig majd azon fognak nevetni,amikor majd arról olvasnak,hogy azt gondolták,hogy a melegek betegek,évtizedekkel azután is,hogy konkrétan sem a WHO sem sem más egészségügyi szervezet nem tekinti betegségnek,hanem eltérésnek.....az internet korában,ahol kb 2 gombnyomással utána járhatsz vminek,ha nem tudod....

2013. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
29%

Minden rokonom meleg, legalábbis egyről se tudok, aki kihűlt volna. Afelől viszont biztosíthatlak, h buzı rokonom nincs, mivel a mi családunkban szerencsére mindenki normális nevelést kapott.

Kirekesztő és homofób nem vagyok, csak normalitáspárti, ellentétben veled, aki kirekeszted azokat, akik józan ész alapján gondolkodnak.

Az, h az emberek 10%-a buzı, v h a neveltetésnek semmi köze a szexuális orientációhoz, égbekiáltó baromság, illetve család- és emberiségellenes, liberális propaganda.

Nem mondtam, h egy buzı éljen élete végéig egyedül. Empátia is van bennem, sajnálom őket, amiért betegek. Azt viszont normális ember nem engedné, h gyereket fogadjanak örökbe, mert a gyerek lelki fejlődésében súlyos kárt okozna, ha két anyja v két apja van.

2013. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!