Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szecsődi Karcsi magáról: "Nem...

Szecsődi Karcsi magáról: "Nem fiú, nem lány, nem hetero, nem meleg, nem biszex, csak én" Nem cuki?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 14. 20:50
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
30%

Látom te egy idióta vagy:)

Pszichológushoz téged kellene vinni,mert nem vagyok képes elfogadni a tudósok álláspontját,helyette a tudományhoz nem értő buta ideológiát hangoztató emberek sorába állsz:)

Gratulálok,agymosott vagy:)

2013. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
30%

Józan paraszti ész?

Nem tudom te ez alatt mire gondoltál.Gondolom a racionális gondolkodásra.Márpedig a racionalizmus a tudósokra,orvosokra jellemző,ők objektíven,a tudományos tapasztalataikra alapozva állapítanak meg dolgokat.

Nem a személyes véleményük alapján,mint te és a hozzád hasonlók.


Még rengeteg olyan dolog van,amit még a mai napig sem tudnak,képzeld én ezen a területen tanulok és van rálátásom.

2013. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
30%

Az orvostudomány,pszichológia nem egy politikai eszme,nem értem mit kevered össze a dolgokat.

Ezek az eszmék az emberek hülyítésére szolgálnak,amiben te is hiszel.

A tudomány tényekre alapoz,nem ideológiákra.

2013. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Mellesleg az evolúció tudja mit miért tesz,lehet neked ez fura,de mindenkinek megvan a maga helyes a világban.

Ha egyformák lennénk,akkor elpusztulna a Föld.

Kellenek az értelmes emberek,ahogy a buták is,ha csak egyik vagy másik lenne,akkor életképtelen lenne az élet.

Ugyanígy ez igaz mindenre.

Ha csak heteroszexuális emberek léteznének és nem lettek volna háborúk már rég kihalt volna az emberiség.....

Mellesleg gondolom arról nem tudsz,hogy a kétneműség csak egy bizonyos ideje jelent meg,azelőtt ivartalan szaporodás volt.

A természet dolga,hogy megtalálja az egyensúlyt,hogy se a kihalás se a túlszaporodás nem veszélyeztessen egy adott fajt.

2013. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
51%

Vicces ezek után a válaszok után, h még én vagyok az agymosott :D Érdekes módon évezredeken keresztül senki se hitte magát nőnek férfi létére, v férfinek nő létére, ahogy azzal is mindenki tisztában volt, h a buzıság természetellenes dolog. Akkor kezdődött ez az egész agyrém, amikor a szélsőliberális diktatúra elkezdett tért hódítani a világban. Szintén érdekes, h a tudomány is azóta tért át erre az álláspontra, de teljesen érthető, mivel aki mást állít, azt különböző eszközökkel ellehetetlenítik, és hiteltelenné teszik tudományos körökben.

Némelyik politikai eszme valóban az emberek hülyítésére szolgál, ilyen a liberalizmus is, ami a tudományt irányítja.

"Ha csak heteroszexuális emberek léteznének és nem lettek volna háborúk már rég kihalt volna az emberiség....." - ezen felröhögtem, inkább nem is kommentálnám :D

Az ivartalan szaporodás meg hogy jön ide? Emberek vagyunk, ivarosan szaporodunk. Férfi nővel, nő férfivel. Viszont abban lehet vmi, h a természet alakította úgy, h aki buzı, az ne szaporodjon, mert azzal általában más is van, ami nem stimmel.

2013. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
30%

Az egészségügyi világszervezet 23 évvel ezelőtt törtölte a betegséget sorából.


Évezredek óta?Ne nevetess már!!!

Attól,hogy nem beszéltek róla,attól még létezett,már az ókorban is.


Ha minden ember heteró lenne és szaporodnánk,mint a nyulak,akkor szerinted mi lenne?Túlnépesednénk.

A természet azért "talál ki" ilyen dolgokat.

De nyugi,így is túlnépesedés van,szerintem még ebben az évszázadban lesz 3.világháború,de lehet azt mi már nem éljük meg....

Ha fordított lenne a helyzet,és az embere 10% lenne heteró,akkor sem halna ki a faj....

Gondolkozz már el,mielőtt hülyeségeket írsz..

2013. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
30%

Szerinted ki mert róla beszélni,mikor totális elnyomás volt a világban???

Ma már szerencsére léteznek jogvédő szervezetek a fejlettebb országokban és megvédik azokat az embereket,akiknek szükségük van rá.

2013. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
30%

Igen,mert az elfojtás,meg a konzervatizmus a jó,azért lesz ennyi mentálisan sérült,beteg ember,mert elnyomják.Aztán csodálkoznak mikor a híradóban olyat hallanak,hogy megölt x embert,meg iskolai lövöldözés,stb..Ez mind a konzervetizmusnak köszönthető.

Egyetlen életképes eszme a világban a liberalizmus.

Az egyén szabadsága.Ami nem azt jelenti,hogy bármit megtehetsz,hanem azt,hogy bármit,amivel másnak nem ártasz.

Ezzel az erővel börtönbe is zárhatnának minden embert,mint a kutyákat....

Örülj neki,hogy nem a 3.világban élsz,vagy vmilyik arab országban....

2013. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
30%

Ehez az évezredes dumához meg csak annyit,a témától függetlenül,hogy mi is részei vagyunk a világnak,attól,hogy ma élünk és mi is alakíthatjuk.

Nem tudom miért kellene mindenben úgy gondolkodni,élni,mint évezredek előtt.

A világ fejlődik,minden területen ez a normális.

Ehhez az is hozzátartozik,hogy tévképzeteket eloszlatják,még ha az esetleg évezredekig élt,akkor is.

Ez kb olyan,mintha azt mondanád 50 év múlva,hogy feltalálták a rák ellenszerét,de többezer évig ebben meghalni volt szokás,ezért haljunk meg benne továbbra is...

2013. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
36%

Én,azért írtam ezeket,mert értelmesnek tűnsz,mármint lehet veled kommunikálni.

ha azt érezném,hogy totálisan buta vagy nem is írtam volna vissza.

Sajnos az emberek 70-80%-a annyira buta,birkatermászetű(követik a másikat),hogy ha holnap azt mondanák nekik,hogy az ég piros,akkor azt is elhinnék,és ezt a hiszékénységet használják fel hatalmak,annak megtartására).

De,mint pár kommenttel hamarabb is írtam,ennek valószínüleg így van meg a rendje,ha mindenki okos,értelmes,rafinált lenne,akkor elpusztítanák egymást.

Kellenek a buták is sajnos.

2013. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!