Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki tud valami személyesebb...

Ki tud valami személyesebb információt Iszak Eszterről?

Figyelt kérdés
Nekem az lenne igazából a kérdésem, hogy valaki ismeri közelebbről Iszak Esztert? Miylen élőben, hogyan viselkedik? Bunkó, távolságtartó vagy kedves? Őszinte vagy kétszínű? Vagy valami sztori róla a magánéletéből?
2011. dec. 1. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon kedves, rendes, csak jót tudok róla mondani. A Tv-ben pedig sem játssza meg magát.

Most elvileg szingli, de régebben együtt volt Vj Bennel, korábban Talmácsi Gáborral. Most élvezi a szingl életet, bár ilyen külsővel és személyiséggel nehéz lesz sokáig annak maradnia. A pletyka, hogy együtt volt Dobrádyval, az nem igaz. Legalábbis nem sok a valószínűsége, de jóban voltak. Ami érthető, hisz egy kedves és bájos lány.

2011. dec. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 maxim ***** válasza:
100%
bekepzelt. alacsony. kedves de egy magarol kialakitott kepnek probal megfelelni.
2011. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért a 166 centijével nem olyan alacsony. Kylie Minogue például csak 153.
2011. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 maxim ***** válasza:
na igen. a torpe a cirkuszban meg 132 minden csak viszonyitas kerdese..
2011. dec. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, egy 2 méteres kosarazóhoz képest meg tényleg alacsony. Szerintem ő inkább a nagy átlaghoz tartozik magasságilag.
2011. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nem ismerem, de egyik ismerősöm nagyon jóban van vele és ő azt mondta, hogy a TV-ben eléggé megjátsza magát aranyos élőben is de nem olyan cuki kis jókislány amit a TV-ben mutat, volt pár buli amikor olyan részeg volt, hogy a saját lábán nem bírt megállni és össze-vissza fogdosták(szeméyesen láttam) :S:S
2011. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!