Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Végvári...

Mi a véleményetek Végvári Eszterről, aki a Csillag születikben volt? Tehetségesnek tartjátok?

Figyelt kérdés
Szerintem hazánkban nagyon kevés az olyan énekesnő, akire érdemes felfigyelni. Végvári Eszter egyike azoknak az énekesnőknek, akinek nagyon kiforrott szép hangja van. The Winner takes it all című dalában is nagyon szépen kitört, aztán a következő fordulóban jött az Oroszlánkirály dala, Az élet az úr. Ebben is szépen építkezett, nagyon mélyen kezdte, majd egy szép ívet énekelt. Tele volt színnel az a dal, szerintem csodálatos énekesnő. Nektek mi a véleményetek?
2009. dec. 30. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
jól tud énekelni, de azért ennyire nem vágom magam hasra tőle.
2009. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az oroszlánkirályt tragikusan énekelte. Majdnem sírva fakadtam, hogy hogyan lehet egy ilyen szép számot ennyire tönkretenni.

Nah, hát én azóta nem kedvelem.

2009. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
túl modoros volt
2009. dec. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs saját stílusa! A hangján is van még nagyon-nagyon sokmindent csiszolni, nem nagyon tud énekelni a magas hangokon kívul semmit.. Szerintem kicsit unalmasan énekel, csak a magas hangokra figyel, nem a szovegre...
2009. dec. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!