Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek dr. Kovács...

Mi a véleményetek dr. Kovács Eszterről? (SOTE I. )?

Figyelt kérdés

Vidéken lakom, és az itteni orvosom felküldött a SOTE-ra retardáció gyanújával. A köldökvéna áramlása sem megfelelő szerinte, így nem tud rendesen fejlődni a baba. Az itteni kórházban két orvos is megnézett, és mindkettő ugyanazt az eredményt kapta. Pesten viszont azt mondták, hogy valóban kisebb az átlagnál a baba, de az még belefér, és a flow. keringés is jó.

Megkérdeztem a doktornőt, h hogyan lehet egy héten belül ekkora különbségeket mérni (az itteni kórházban múlt csütörtökön 1185 grammosra becsülték, Pesten tegnap 1540 g-ra), ráadásul az én kórházamban ketten is megnézték, mire az volt a válasza, h "Itt pedig az ország második legjobb ultrahangosa dolgozik, és én inkább neki hiszek".

Szerinte elegendő a gyakoribb ultrahang és ctg.


Szerintetek mennyire bízhatok meg a doktornő véleményében? (aki egyébként nagyképűnek és kicsit nemtörődömnek tűnt számomra)


Egy 32+3 hkm


2011. jan. 26. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hozzá jártam magánrendelésre.Voltak jó napjai de a másodikkal most terhes vagyok és nem hozzá fogok menni!!Nekem úgy tűnt,hogy pénz legyen és kész.Soha nem hívott be a kórházba uh-ra (akkor sem amikor egy probléma miatt sokszor kellett uh-ra járnom) hanem a magánrendelésen ki kellett perkálnom 9E Ft-ot ezelőtt 2,5 évvel + a terhesgondozás díja minden egyes alkalommal.Kötelezően kellett szülésznőt fogadni amit mondjuk nem bántam meg,mert 12 órát vajúdtam és Ő volt velem végig.80E-ért Kovács doktornő az utolsó 1 órára jött be amikor császároztak.A szobatársaimhoz naponta többször is jött a sajár orvosuk,engem a 4 nap alatt egyszer nézett meg.A magánrendeléseken végeredményben normális volt de olyan távolságtartó,kicsit felszínes volt vagy nem is tudom hogy fogalmazzak.A lényeg,hogy egy problémás terhesség,rossz eredmények után gyönyörű,egészséges kisfiam született!!!
2011. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Remélem nálunk is minden rendben lesz és a végén kiderül, h ez a kicsi lány nem is olyan kicsi.
2011. jan. 27. 08:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szakmailag abszolút egy megbízhatatlan orvos...Az én szülésemre nem jött be(fogadott orvosom volt és magánrendelésére jártam végig),de más problémák is voltak vele
2011. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!