Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy nézhet már valaki így ki?

Hogy nézhet már valaki így ki?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hihetetlen h valaki így néz ki.Ezt nem rajongásból mondom,mert nem igazán szeretem a filmjeit,de ő,áhh *-* A világon a legszebb.Sok szép nő van,de nincs hozzá fogható.Smink nélkül,rövid hajjal,barnán,szőkén,akár kopaszon,vagy véletlenül elkapott képen is gyönyörű.Egyszerre tud lenni aranyos,cuki kislány és egy szexi bombanó.Ha fiú lennék tuti szerelmes lennék bele.És ha úgy néznék ki mint ő,áhh,legboldogabb lennék =( Van h egy képét percekig bámulom,és gyönyörködöm benne,Ezzel csak én vagyok így?És normális ez? [link] [link] [link] [link]

[link]


2011. júl. 25. 21:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Testvír,lány vagyok :D
2011. júl. 28. 06:00
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Nekem átlagos. Beyoncénak pl. a nyomába se ér. Vagy Rihannának.
2011. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszik, mert valahogy sminkkel együtt is természetesen néz ki. :D
2011. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én Pont ugyanígy vagyok Adriana Lima-val :) http://www.youtube.com/watch?v=aPRj7i0_5KA

Mindenhogy gyönyörű , egyszerűen tökéletes.

[link]

[link]

21L

2012. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!