Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy nézhet már valaki így ki?

Hogy nézhet már valaki így ki?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hihetetlen h valaki így néz ki.Ezt nem rajongásból mondom,mert nem igazán szeretem a filmjeit,de ő,áhh *-* A világon a legszebb.Sok szép nő van,de nincs hozzá fogható.Smink nélkül,rövid hajjal,barnán,szőkén,akár kopaszon,vagy véletlenül elkapott képen is gyönyörű.Egyszerre tud lenni aranyos,cuki kislány és egy szexi bombanó.Ha fiú lennék tuti szerelmes lennék bele.És ha úgy néznék ki mint ő,áhh,legboldogabb lennék =( Van h egy képét percekig bámulom,és gyönyörködöm benne,Ezzel csak én vagyok így?És normális ez? [link] [link] [link] [link]

[link]


2011. júl. 25. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Ki ez a szakadt lotyó?
2011. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem szép. nekem nemjön be.
2011. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A segge jó.

Nagyon hasonlít rá Katie Holmes, Brittany Murphy meg még egy csomó zs színésznő.

2011. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem is,rajta kívül talán még Alyssa Milonó mondható szépnek,dehát ez egyéni vélemény :) Csak kíváncsi voltam h más szerint is különlegesen szép.Nekem ő az.Nem olyan mint J.lo J anniston,Britney,Aguilera meg a többi tucat sztár
2011. júl. 25. 22:18
 5/14 anonim válasza:
Szerintem is szép, de van ám itt rajta 5 kiló smink, és a többi, számítógéppel megcsinálják, szerintem olyan képen ahol nincs kisminkelve nem olyan szép
2011. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

csakugyan gyönyörű szép Jessica Alba :)

Amikor néztem a Zorrot, észrevettem, hogy a főszereplő lányt (nem jut eszembe a neve :)) alakító Marlene Favela nagyon hasonlít Jessica Albára. Rákerestem a képeire, gondoltam megmutatom neked is és találtam egy képet,amin a képeik egymás mellé vannak rakva, úgyhogy más is észrevette a hasonlóságot :)

[link]

találtam még egyet :)

[link]

2011. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Pont ugyanannyira "tucat" ő is, mint akiket felsoroltál... érted... sikerült nagyrészt olyan neveket leírnod, akik a tucattól igen messze állnak... először nézd meg, mit jelent egy szó, és utána dobálózz vele. Amúgy nem, Jessica Alba nem szexi és nem is szép. Örülj, hogy nem úgy nézel ki, mint ő.
2011. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván szép, de ha szerinted Jennifer Lopez tucat, akkor csak gratulálni tudok. Sokkal szebb Jessicánál, és 42 éves. Mutass nekem még egy tucat 42 évest aki úgy néz ki mint J.Lo és akkor hiszek neked.

Mellesleg még nagyon sok mindenkit szebbnek találok J.A.- nál, többek között Britney-t is, de még sorolhatnám. :)

2011. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

Tényleg nagyon hasonlóak,az a nőci is nagyon szép.Köszi a linket :D Többi válaszoló-mindenkinek más jön be,de épp ezért tettem fel a kérdést h meg tudjam ki mit gondol...jöhetnek még a válaszok ;)

2011. júl. 26. 09:52
 10/14 anonim válasza:
Csapd ki rá testvér : D
2011. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!