Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Autogramot szeretnék kérni...

Autogramot szeretnék kérni egy sztárol aki Los Angelesben él hogy csinálhatnám meg?

Figyelt kérdés
és ha kérnék tőle egy dedikált képet is akkor szerintetek kapnék ?
2011. jún. 29. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom levélben szeretnéd.. Keress rá a neten az autogramm címére, küldj neki egy levelet ( én a helyedben egy válaszborítékkal) és hátha visszaír. :)
2011. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te már csináltál ilyet ?
2011. jún. 30. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamelyik Tokio Hoteles srácak kell mi? :>


Oké féretéve az idiota beszolásomat az első válaszoló elmondta amit kell. És igen kapsz, de szerintem elég sokat kell várni rá amig elkuldik, amig az illető megkapja (mert biszsan több ezer ilyent kell aláirjon). És amig még visszaküldik...hohó szerintem ugy jó három hónap, ha nem több.

2011. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, csináltam már ilyet, de hogy őszinte legyek, nem biztos, hogy azt ő fogja aláírni, mivel van egy olyan "nyomdaszerű" gép, amely rányomtatja a képekre az aláírást.
2011. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Küldtél? És megkaptad? :)

én is szeretnék küldeni Los angelesbe csak nem tom, mi hogy van :S ( milyen fajta borítékba írjam és milyen válaszborítékot tegyek bele )

még annyi kérdésem lenne, hogy a válaszborítékot hogy írjam meg ? ( név, utca stb <-- sajátom az az a címzett , meg rá írom feladót ) igen eddig oké de a bélyeg meg ezek , mert Los Angelesben más a postázás mint nálunk. Tudsz segíteni ebben?

Köszi :)

2014. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!