Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Autogram-gyűjtők! Kitől...

Autogram-gyűjtők! Kitől kaptatok már autogramot?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérek, és lehetőleg őszintén!


Azt is írjátok meg legyetek szívesek, hogy kitől szeretnétek még kapni, és hogy kb. már mennyi van a gyűjteményetekben. Köszönöm!


2011. aug. 30. 14:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem sajnos még csak magyar énekesektől van, de remélem lesz külfölditől is! :-)


Van Rúzsa Magditól (kettő is), Póka Angélától, Szabó Esztertől, Joshtól és Juttától, Tóth Lüszitől, Fekete Dávidtól (kettő), SP-től (igen...), Tabáni Istvántól és Kovács Katitól (:)). Ennyi lenne. Igen-igen, szinte az összes Megasztáros ember. :-)


Akiktől szeretnék: INNA, Muse tagok, Ellie Goulding, My Chemical Romance tagok, Billie Joe Armstrong (Green Day frontembere)


Ennyi. Több nem jut eszembe, sok előadót szeretek még. De ha nem csak énekesekre kell, hogy gondoljak, akkooooor....


Akitől szeretnék: Angelina Jolie, Reese Whitherspoon, Tom Hanks, Johnny Depp, Hugh Laurie, Kenan Imirzalioglu és az egész EZEL stáb (igen... :D) és David Caruso.


Nagyjából ennyi! :)

2011. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem csak énekesektől, lehet színészektől is meg másoktól is.

Azért kérdezem, mert én is ilyeneket szeretnék gyűjteni, de még egy sincs. Akitől nagyon szeretnék, az Wolf Kati, Janicsák Veca, Crystal-tagok, az alábbi sorozatok összes szereplője:


Hazudj, ha tudsz!

A mentalista

Dr. Csont

Castle

CSI: Helyszínelők

CSI: Miami helyszínelők

CSI: New York-i helyszínelők

Döglött akták

Az elveszett ereklyék fosztogatói

Hawaii Five-O

Gyilkos számok

NCIS

NCIS: Los Angeles

Doktor Addison

Las Vegas

Minden lében négy kanál

Barátok közt

112-Életmentők

Ezel-Bosszú mindhalálig

Hetedik érzék

A cukorbáró

Terepen


akkor az összes Való Világ villalakó, Éden hotel és Aranypart szereplő(, bár ők csak celebek, de akkor is)


És a legfőképpen az ABBA-tagoktól és a Roxette-tagoktól.


És-lehet, hogy hülyeség-de ha uralkodókat is beleveszünk a sorba, akkor II. Erzsébettől. Nagyjából ennyi.

2011. aug. 30. 15:38
 3/21 anonim ***** válasza:

Megint én.

Nem hülyeség, Erzsébet királynőtől én is kérnék - úgy mint Kate Middleton-tól vagy Vilmos hercegtől. :)


Több ember nem jut az eszembe, még azzal én is kibővítem, hogy a Barátok közt-ből a Miklóstól, Claudyától, Kingától, zsolttól kérnék, meg Vili bá'-tól. Esetleg Magdi nénitől is :)

Több már tényleg nem jut eszembe.

2011. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Te legalább nem engem kritizálsz, hanem tényleg a kérdésre válaszolsz. A pozitív példák közé tartozol. És én is kérnék az egész királyi családtól, meg az összes ország vezetőitől. Még szegény Amy Winehouse-tól is kértem volna. (Nyugodjék békében!) Meg az összes tehetségkutató szereplőitől is.
2011. aug. 30. 17:33
 5/21 anonim ***** válasza:

nekem csak kettő van( Janicsák Veca, LL junior) én nem vok ilyen autogram gyüjtő:D csak akit télleg nagyon csípek attól kérek max :)


de nagyon szeretnék Britneytől,Mileytól és Ashley Tisdaletől :) ezek persze nem fognak összejönni:Dde jó álmodozni:p

2011. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok gyűjtő, csak olyanoktól kérek aláírást, akiket tényleg nagyon szeretek, akikre felnézek valamiért.

Van autogramom az Újpest FC focistáitól és az edzőtől (2006-os csapat), Lukács Lacitól, Cseresznyétől, Fejes Tomitól (Tankcsapda) és a férfi vízilabda válogatottól (2008-as).

Akiktől kérnék, ha lenne rá lehetőségem: az összes Manchester United focistától és az edzőtől, Felipe Massa-tól, Bret Easton Ellis-től és az Avenged Sevenfold tagjaitól.


21/L

2011. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Akiktől kaptam:

-Neotons

-Auth Csilla

-Splash

-Flowers

-Király L. Norbi

-Mc Hawer és a Tekknő

-Düki,Andris (Bad Boyz)

-Desperado


Akiktől akarok:

-Lady Gaga

-Marilyn Manson

-Macaulay Culkin

Talán egyszer sikerül.:DDDDD

2011. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Magyaroktól rengeteg van, mert régen gyűjtöttem a musical színészektől. Két füzet is megtelt velük, a mai napig nagy becsben tartom őket. :)


Külföldi német van, a Cobra 11-esektől.


Amerikai sztároktól próbáltuk régen postán a húgommal, de sosem kaptunk. :(

2011. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
nekem Király L. Norbitól <3 kettő is:D az egyik CD-re ami nekem szól a másik meg csak úgy:DD
2011. szept. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

SP (8 db.)Lola(2)Josh&jutta Rami Groovehoouse SP táncosai

AFC fiúktól asszem ennyi

2011. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!