Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kaptam postán egy képes...

Kaptam postán egy képes autogramot egy (elvileg) eredeti Selena Gomez aláírással, hogyan tudnám megvizsgálni hogy ezt valóban ő írta e alá? (KÉP)

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron e-mailt írtam neki, és még csak a mai nap érkezett meg.*.* szinte már el is felejtettem.

Boríték: [link]

A boríték tartalma: [link]


2011. ápr. 26. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs fenn a neten vhol Selena aláírása? próbáld megnézni h hasonlít e
2011. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van, de szinte mindenütt más...
2011. ápr. 26. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt úgy csinálják, hogy Selena aláírja egyszer azt a bizonyos képet, majd csinálnak belőle több milliót és azt küldik válasznak a rajongói levelekre/emailekre. Mindenkinek ugyanazt.
2011. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Illetve létezik névbélyegző is. Van 1 db aláírás, amit bélyegzőbe foglalnak, és azt lehet nyomni mindenre. Mivel olyan tintát tartalmaz mint a tollak, egyrészt nem látod a különbséget, másrészt hivatalos aláírásnak számít a bélyegzés is vele.

Gondolj bele, ha valaki forgat meg turnézik, annak nem lesz ideje, ha pedig pihen akkor nem arra fogja az idejét fordítani hogy több ezer aláírást csináljon. Viszont a névbélyegzővel egy perc alatt százasával lehet aláírást gyártani.

Így egyrészt az aláírás igen, az övé, de azt nem ő írta alá saját kézzel. De az is lehet hogy az előző válaszoló módszere még gyorsabb, mert ott csak duplikálni kell mindig a képet.

2011. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 cili cica válasza:
igen ez az egyszer dunakeszin bnömmelvoéltunk ott kértünktőle autogrammot és uzgyanigy irta alá :)
2012. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia :)

Az lenne a kérdésem. hogy privibe letudnád írni az e-maijét? :)

2014. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Milyen e-mail címre küldted az e-mailt?
2015. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!