Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Győzike lányának, az Evelinne...

Győzike lányának, az Evelinnek van msn-je? Ha van akkor mi a msn cime?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 19:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
hát én ismerem személyesen és nincs a csajszival semmi baj. Okos is, visszahúzódó és szerény. Én bírom, sztem rendes!
2010. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
okos?? amikor nem tudja mennyi 1+1?? Végül is... lehet igazad van és a mai világban ez már okosnak számít ;)
2010. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:56

gondolom ismered személyesen -.-'

2010. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:22


Nem kell személyesen ismernem ha szerepel a tv-ben.. Mellesleg a butaság egy relatív fogalom.. Nekem például már azért is buta, mert szerepelni akar a tv-ben.. és azért is, ha esetleg a tv kedvéért nem tudja mennyi 1+1 igazából pedig tudná.. csak amit a tv kíván azt teszi.. igazi birka az ilyen, semmi agya.

Tehát Számomra az is butaság, ha más kedvéért járatja le magát az ember, ráadásul nem élnek olyan rosszul, hogy pénzre lenne szükségük..

Viszont valószínű, hogy igazából sem tudja az összeadásokat nagyobb számokkal és osztásokat kétjegyű számokkal... de ugye ha tudja is buta a fentiek miatt..


Remélem érted és most már egyet is értesz velem!

2010. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Értem hogy mit akarsz kihozni. Én az egyik tanárja vagyok a francia két tannyelvűn, és állítom hogy jó tanuló. 4-es 5-ös tanuló, nekem elhiheted!

Az meg hogy a tv kedvéért nem tudja összeadni, az hiszi el, aki buta. Márpedig te elhitted, tehát te máris buta vagy- butább nála is.

2010. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

"Az meg hogy a tv kedvéért nem tudja összeadni, az hiszi el, aki buta."


Na ezt a részt nem értem.. Akkor nem a tv kedvéért, hanem igazából sem tudja összeadni?? Nem tudom melyik a jobb.. De Bocs, hogy nem vagyok látnok és fogalmam sincs mi van megjátszva és mi nem a show-ból..


Az meg, hogy egy tanár ilyen értelmetlen, csak a tanárokat minősíti... már ha tényleg tanár vagy és nem maga Evelinke :-D

2010. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 PöTTöM_HeRcEgNő válasza:
én tudom evelin msn címét.sajnos nagyon fura ugyhogy nem tudom leírni.XD
2011. jan. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!