Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy nagyon meghízott?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2011. máj. 15. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
az első képhez képest gondolod?
2011. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem. [link] Ehhez képest mondjuk. A felső kettő ehavi.
2011. máj. 15. 17:03
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg ő? :OOO Szerintem azért hízott vissza, mert valószínűleg szigorú diétán tartotta magát, hogy olyan alakja legyen, mivel a suliban is a súlya miatt cikizték, és most a szanatórium/ hasonló dolgok miatt visszaszedte. De nem tudom... a tesója az tényleg duci
2011. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
igen, ez tényleg ő. el sem tudom képzelni hány kiló lehet, főleg a maga 157 centijével. de nekem még mindig szép lány. amúgy nem tudom, a szanatóriumból február környékén jöhetett ki, de azokon a képeken még jóval vékonyabb.
2011. máj. 15. 17:18
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt a válasz mindenre: "Demi megdöbbentő dolgokat mesélt el elmúlt éveiről. Kiderült többek között, hogy 8 éves kora óta bulímiával küzdött, 11 évesen pedig elkezdte vagdosni a karját, mindezt azért, mert kövérnek csúfolták az iskolában. E vágások már napvilágra kerültek egy 2008-as eseményen készült képeken, de akkor a sajtósa ügyesen arra fogta, hogy karkötők okozták a sebeket."

Szóval szerintem csupán normálisan kezdett enni és a szervezete raktározott, ez a jojo efektus. :(

2011. máj. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Megint én vagyoK: "Másrészről viszont lehet, hogy semmit nem tud tenni a plusz kilók ellen Demi. A családjában ugyanis nem ritka az elhízás, a genetika ellen pedig hiába küzdene edzéssel, vagy bármi mással. Szóval meg kell tanulnia elfogadni magát olyannak, amilyen. Amiben nagy segítségére lehet húga, Madison De La Garza, aki a Született feleségekben alakítja Solisék duci szemefényét. Őt ugyanis egyfolytában azzal bántják mindenfelé, hogy milyen a külseje, de ez a sztárpalántát a legkevésbé sem érdekli."

Szóval ezek a dolgok szerintem mindent megmagyaráznak. Sajnálom szegényt, biztos nehéz lehet neki. :(

2011. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
:(
2011. máj. 15. 17:25
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
azért hízott mert a szanatóriumban az étkezési pronlémái miatt kezelték érthető h felszedett pár kilót
2011. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Rá sem ismertem, szerintem eléggé meghízott.
2011. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

más is szokott meghízni

amúgy meg miért, ez ki?

2011. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!